Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kule ortopedyczne. - Norwegia

Czytali temat:
11 Postów
Karol Reczko
(KarolReczko)
Wiking
Witam.

Jako ze wychodze z zalozenia ze jestesmy za granica i ze wzgledu na narodowosc powinnismy sobie pomagac bardzo prosze o wsparcie i zrozumienie mnie w jakiej jestem sytuacji.
Otoz skrecilem niefortunnie noge tydzien temu i przez tydzien czasu jestem uwiazany nie moge sie nigdzie ruszyc. Myslalem ze po tygodniu jakos juz bede mogl chodzic powoli ale bez skutku. Potrzebuje pozyczyc ewentualnie jesli ktos nie ufa to odkupic kule w nieduzej cenie gdyz one tym razem sa mi niezbedne do zycia.

Miasto Bergen - Mieszkam w centrum. Moja dziewczyna moze po nie przyjsc pod Wasz podany adres. Dziekuje serdecznie i czekam na wiadomosc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
KarolReczko napisał:
Witam.

Jako ze wychodze z zalozenia ze jestesmy za granica i ze wzgledu na narodowosc powinnismy sobie pomagac bardzo prosze o wsparcie i zrozumienie mnie w jakiej jestem sytuacji.
Otoz skrecilem niefortunnie noge tydzien temu i przez tydzien czasu jestem uwiazany nie moge sie nigdzie ruszyc. Myslalem ze po tygodniu jakos juz bede mogl chodzic powoli ale bez skutku. Potrzebuje pozyczyc ewentualnie jesli ktos nie ufa to odkupic kule w nieduzej cenie gdyz one tym razem sa mi niezbedne do zycia.

Miasto Bergen - Mieszkam w centrum. Moja dziewczyna moze po nie przyjsc pod Wasz podany adres. Dziekuje serdecznie i czekam na wiadomosc.


Masz tu leniwy polacku, ktoremu trza pomagac ze wzgledu na watpliwe konotacje narodowe. Domyslam sie, ze bys wolal darmo

www.finn.no/finn/torget/resultat?keyword...;sort=0&periode=
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
wirek napisał:
KarolReczko napisał:
Witam.

Jako ze wychodze z zalozenia ze jestesmy za granica i ze wzgledu na narodowosc powinnismy sobie pomagac bardzo prosze o wsparcie i zrozumienie mnie w jakiej jestem sytuacji.
Otoz skrecilem niefortunnie noge tydzien temu i przez tydzien czasu jestem uwiazany nie moge sie nigdzie ruszyc. Myslalem ze po tygodniu jakos juz bede mogl chodzic powoli ale bez skutku. Potrzebuje pozyczyc ewentualnie jesli ktos nie ufa to odkupic kule w nieduzej cenie gdyz one tym razem sa mi niezbedne do zycia.

Miasto Bergen - Mieszkam w centrum. Moja dziewczyna moze po nie przyjsc pod Wasz podany adres. Dziekuje serdecznie i czekam na wiadomosc.


Masz tu leniwy polacku, ktoremu trza pomagac ze wzgledu na watpliwe konotacje narodowe. Domyslam sie, ze bys wolal darmo

www.finn.no/finn/torget/resultat?keyword...;sort=0&periode=


narodowosciowe w zasadzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Karol Reczko
(KarolReczko)
Wiking
Wystarczyl link chcialem pozyczyc nie kupic no ale...

Dzieki Zwirku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty

(wirek)
Stały Bywalec
KarolReczko napisał:
Wystarczyl link chcialem pozyczyc nie kupic no ale...

Dzieki Zwirku


Czytac tez kurwa nie potrafisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
KarolReczko napisał:
Wystarczyl link chcialem pozyczyc nie kupic no ale...


Pamiec rowniez szwankuje ?

"Potrzebuje pozyczyc ewentualnie jesli ktos nie ufa to odkupic kule"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
W aptece mozna kupic, wcale niedrogo. Ja placilam cos 210 NOK rok temu za 2 sztuki.. Niestety nie mieszkam w Bergen. Krykker to sie po norwesku nazywa.
www.apotek1.no/produkter/flex-krykke-graa-1stk-806932p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Karol Reczko
(KarolReczko)
Wiking
Kupno to byla ostatecznosc nie potrzebowalem adnotacji do zycia ale tak czy inaczej dziekuje za komentarz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok