Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
cysiek33 napisał:
wsteczniak napisał:
Ja to myslalem,

wydawalo ci sie ta funkcja nie jest dostepna w tym egzemplazu


Jak to ktos wczesniej powiedzial- "to sie nie dodaje" Zwrot "wydaje sie" sugeruje jednoznacznie proces myslowy z braku ktorego czynisz zarzut.
Jak zwykle jestes wyrywny a twoje pierdolenie nietrafione, ale do tego potrzebna jest swiadomosc, ktora jest konsekwencja znajomosci jezyka co musi implikowac myslenie.
Tego tu zabraklo i nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Zasadniczo obecnie dominuja dwa poglady na swiadomosc. Ujecie Dennetta i Alison Gopnik. Zastanawialem sie gdzie mozna by ce umiejscowic, ale zdecydowalm nie ruszac cie z miejsca w ktorym czujesz sie najlepiej - czyli z kupy gnoju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
119 Postów
Leon .
(benek22)
Początkujący
wsteczniak napisał:
cysiek33 napisał:
wsteczniak napisał:
Ja to myslalem,

wydawalo ci sie ta funkcja nie jest dostepna w tym egzemplazu


Jak to ktos wczesniej powiedzial- "to sie nie dodaje" Zwrot "wydaje sie" sugeruje jednoznacznie proces myslowy z braku ktorego czynisz zarzut.
Jak zwykle jestes wyrywny a twoje pierdolenie nietrafione, ale do tego potrzebna jest swiadomosc, ktora jest konsekwencja znajomosci jezyka co musi implikowac myslenie.
Tego tu zabraklo i nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Zasadniczo obecnie dominuja dwa poglady na swiadomosc. Ujecie Dennetta i Alison Gopnik. Zastanawialem sie gdzie mozna by ce umiejscowic, ale zdecydowalm nie ruszac cie z miejsca w ktorym czujesz sie najlepiej - czyli z kupy gnoju.


litery juz gubisz ,duze jeszcze masz tego bimbru
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
napisał:
wsteczniak napisał:
cysiek33 napisał:
wsteczniak napisał:
Ja to myslalem,

wydawalo ci sie ta funkcja nie jest dostepna w tym egzemplazu


Jak to ktos wczesniej powiedzial- "to sie nie dodaje" Zwrot "wydaje sie" sugeruje jednoznacznie proces myslowy z braku ktorego czynisz zarzut.
Jak zwykle jestes wyrywny a twoje pierdolenie nietrafione, ale do tego potrzebna jest swiadomosc, ktora jest konsekwencja znajomosci jezyka co musi implikowac myslenie.
Tego tu zabraklo i nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Zasadniczo obecnie dominuja dwa poglady na swiadomosc. Ujecie Dennetta i Alison Gopnik. Zastanawialem sie gdzie mozna by ce umiejscowic, ale zdecydowalm nie ruszac cie z miejsca w ktorym czujesz sie najlepiej - czyli z kupy gnoju.


litery juz gubisz ,duze jeszcze masz tego bimbru


Kurwa, teraz jestes sahibem? Wiedzialm, ze niewiele zrozumiesz, brak znajomosci terminologii skutkuje ucieczka w literowki.
Wraz z trwaniem dyskusji w Internecie i brakiem argumentow, prawdopodobieństwo zwrocenia uwagi na gramatyke przeciwnika dąży do 1.

Nic ci nie zostalo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
jasta 102 to tez jaa cysiek

wez wsteczniak zmien dilera bo sie nudny robisz , taki przewidywalny ,widac posiadasz tylko pierwotne mechanizmy
a i nie siedze na tobie --kupo gnoju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
119 Postów
Leon .
(benek22)
Początkujący
wsteczniak napisał:
cysiek33 napisał:
wsteczniak napisał:
Ja to myslalem,

wydawalo ci sie ta funkcja nie jest dostepna w tym egzemplazu


Jak to ktos wczesniej powiedzial- "to sie nie dodaje" Zwrot "wydaje sie" sugeruje jednoznacznie proces myslowy z braku ktorego czynisz zarzut.
Jak zwykle jestes wyrywny a twoje pierdolenie nietrafione, ale do tego potrzebna jest swiadomosc, ktora jest konsekwencja znajomosci jezyka co musi implikowac myslenie.
Tego tu zabraklo i nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Zasadniczo obecnie dominuja dwa poglady na swiadomosc. Ujecie Dennetta i Alison Gopnik. Zastanawialem sie gdzie mozna by ce umiejscowic, ale zdecydowalm nie ruszac cie z miejsca w ktorym czujesz sie najlepiej - czyli z kupy gnoju.


ty ssie lecz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok