Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia dla bystrzaka - prośba o pomoc - Norwegia

3 Posty
Wiking
Witajcie!

Jestem od niedawna na tym forum, planuję wyjazd do pracy do Norwegii. Na razie kupiłem bilet na samolot do Oslo w dniach 9-27.09.2015. Przeglądam różne fora i strony internetowe by jak najlepiej zaplanować swój pierwszy rekonesans i podczas tych trzech tygodni znaleźć pracę i lokum. Na razie interesują mnie dość typowe propozycje pracy - barman, kelner, pracownik hotelu. To na początek by znaleźć punkt zaczepienia. Chcę złapać pracę, znaleźć lokum i wrócić na kilka dni do Polski pod koniec września (sprawy rodzinne) a potem w październiku już przylecieć do Norwegii z biletem w jedną stronę.

Zamierzam jak najszybciej zrobić kurs języka norweskiego, mówię swobodnie po angielsku i rosyjsku.

Chciałbym dowiedzieć się czy pracę w Norwegii mogę tak zorganizować by raz w miesiącu polecieć na weekend do Polski. To jedno z setek pytań.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, sugestie i pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Krzysiek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
niektorzy to sa naiwni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
wal śmiało
pracy w bród a wolne bierzesz kiedy chcesz
uważaj na związki zawodowe bo oni tu strajkują, żeby nadgodzin nie było
tak im się pracować nie chce
załatw sobie lewy dowód osobisty to na dwa etaty będziesz robił
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 40  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Chesnokov napisał:
Witajcie!

Jestem od niedawna na tym forum, planuję wyjazd do pracy do Norwegii. Na razie kupiłem bilet na samolot do Oslo w dniach 9-27.09.2015. Przeglądam różne fora i strony internetowe by jak najlepiej zaplanować swój pierwszy rekonesans i podczas tych trzech tygodni znaleźć pracę i lokum. Na razie interesują mnie dość typowe propozycje pracy - barman, kelner, pracownik hotelu. To na początek by znaleźć punkt zaczepienia. Chcę złapać pracę, znaleźć lokum i wrócić na kilka dni do Polski pod koniec września (sprawy rodzinne) a potem w październiku już przylecieć do Norwegii z biletem w jedną stronę.

Zamierzam jak najszybciej zrobić kurs języka norweskiego, mówię swobodnie po angielsku i rosyjsku.

Chciałbym dowiedzieć się czy pracę w Norwegii mogę tak zorganizować by raz w miesiącu polecieć na weekend do Polski. To jedno z setek pytań.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, sugestie i pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Krzysiek

Zacznij od sprawdzenia połączeń lotniczych weekendowych. Po drugie barman, kelner czy pracownik hotelu pracuje GŁÓWNIE w weekendy, więc dopóki jesteś na miejscu raczej zorganizuj żeby to Pl odwiedzala Ciebie.
I miej głowę na karku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
mk.maciej
(mk.maciej)
Wiking
Ja polecam inne miasto jeśli jedziesz w ciemno i nie masz tutaj znajomych. W Bergen żyje się o wiele lepiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Bergen to super miasto - zwlaszcza dla poczatkujacych ,bez kontaktow i przygotowania. Pozwala w okreslonym czasie zarobic wiele milionow koron.Zajmuje to wprawdzie ok. 40 lat,ale Tobie - boś bystrzacha - na pewno nie wiecej niz 38. I wal bardziej ambitnie (jaki tam pracownik hotelu,barman itd.) - od razu daj CV na czlonka zarzadu jakiejs firmy naftowej przy Lars Hillersgate - najlepiej w systemie "home office".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
Chesnokov napisał:
Witajcie!

Jestem od niedawna na tym forum, planuję wyjazd do pracy do Norwegii. Na razie kupiłem bilet na samolot do Oslo w dniach 9-27.09.2015. Przeglądam różne fora i strony internetowe by jak najlepiej zaplanować swój pierwszy rekonesans i podczas tych trzech tygodni znaleźć pracę i lokum. Na razie interesują mnie dość typowe propozycje pracy - barman, kelner, pracownik hotelu. To na początek by znaleźć punkt zaczepienia. Chcę złapać pracę, znaleźć lokum i wrócić na kilka dni do Polski pod koniec września (sprawy rodzinne) a potem w październiku już przylecieć do Norwegii z biletem w jedną stronę.

Zamierzam jak najszybciej zrobić kurs języka norweskiego, mówię swobodnie po angielsku i rosyjsku.

Chciałbym dowiedzieć się czy pracę w Norwegii mogę tak zorganizować by raz w miesiącu polecieć na weekend do Polski. To jedno z setek pytań.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, sugestie i pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Krzysiek


Witaj Krzysztofie

Moje pytanie dotyczy tematu jaki zalozyles, chcialbym sie dowiedziec, kiedy cos bedzie o tym tytułowym bystrzaku? Bo jak dotad nic o nim nie napisales. Wszystko jest o tobie a to z tematem nie ma nic wspólnego.
Tak wiec co z tym bystrzakiem? Kto to? Co z ta Norwegia dla niego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
"Bystrzak prosi o pomoc".....Anglicy w takich razach wynalezli okreslenie : "To się nie dodaje".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
Krystian85 napisał:
"Bystrzak prosi o pomoc".....Anglicy w takich razach wynalezli okreslenie : "To się nie dodaje".

Moze za bystry czy jak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a co miał we wstępie napisać
dureń albo że jaki ogon
szuka pracy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok