Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
kolejny inteligentny kierowca co po pijaku za kółko siada, inteligencji nie gratuluje bo nie ma za co, B+E chyba na rowerze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Jak czytam ten watek, to dochodze do wniosku, ze jednak Jasta ma racje.
A czlowiek ktory wsiada po alkoholu do samochodu, powinien byc sadzony za usilowanie morderstwa i osadzony w pierdlu na lata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Wiking
nie wiem co toba kierowalo....... ale w norweskim kraju zastanawiam sie czy sie napic i czy moge wyjsc na chodnik a co dopiero do samochodu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
....za skladanie falszywych zeznan , do 3 lat pozbawienia wolnosci .a w norwegi podobnie za jazde po pijaku ---teraz trzeba swoje za kratkami odsiedziec ....plus kara pieniezna w norweskim wiezieniu 500 kr na dzien ---powodzenia , bedziesz mial duzo czasu do rozmyslan
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
SENTEX napisał:
0.8 a dwa promile to duza roznica ,w wielu krajach to norma po ktorej mozna jezdzic bedac w Usa caly czas piwkowalismy i jezdzilismy miejscowi robia to samo normy nie sa tak glupio wysrobowane jak w czesci Europy ,,, co do niemiec nie musze mowic jak jest ........wiec 0.8 dla mnie to nie jakis alkoholizm

Napisał że 0.87, więc w każdym kraju w Europie miałby zabrane.

I to jego pieprzenie że to tylko ćwiartka żubrówki przez cały dzień... "Jedzie mi tu czołg... " musiał chlac ze dwa dni wcześniej na umur i ta ćwiartka tylko utrwaliła stan z rana, albo tych ćwiartek było ze trzy, dziad nie raz się "chwalił " ze ponad 100 kg waży..

Ale to nieistotne, prawo jazdy na ponad rok zabrane, w pl mu nie oddadzą bo też za taki wynik zabieraja lejce na ponad rok,( a jak wyrobi duplikat i przyjdą papiery z NO to beknie za oszustwo) i tak będzie musiał robić od nowa. W NO to nierealne żeby zrobił
Oprócz tego prawie pewna odsiadka lub zamiast tego smycz.
promille.no/promillekjoring/

Jak pójdzie siedziec i bedzie miał internet i dostęp do MN to pewnie zrobi wszystko żeby dostać" umowę na stałe "
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów

(Dziadogrzyb)
Nowicjusz
Ale tu głupoty z nudów, niektórzy naprodukowali.

Byłem dzisiaj z rana na policji w Lillestrøm.
Przesiedziałem prawie pół dniówki.
I sprawy mają się bardzo niewesoło, jednak wszystko zależy od policyjnego adwokata.
Otrzymałem komplet /broszur/z których wynika, co, jak, dlaczego.
Otrzymałem na czas składania zeznań tłumacza, zgodziłem się z zarzutami i przeprowadzono wstępne przesłuchanie, jeszcze raz musiałem dmuchać w alkomat stacjonarny , sam zasugerowałem pobranie krwi, jednak to zostało wykluczone.
Ogólnie Prawko mam zatrzymane, ponieważ przekroczony jest próg pół promila, odbędzie się standardowa rozprawa, gdzie określą na ile będę miał zabrane prawko.
Zapytałem się, czy w tym okresie mogę jechać do Polski, po prawie godzinie dostałem zgodę na piśmie, jednak z zastrzeżeniem, że mam się bezzwłocznie stawić na rozprawę jak zostanie wyznaczony termin.
Kluczyki od auta dostałem razem z rachunkiem za lawetę, niestety w tym przypadku nie obowiązuje darmowy transport z ubezpieczenia.
Wiem też już iż ubezpieczenie zostanie podwyższone o jakiś %.
Zgodziłem się też by wszystkie czynności prawne, odbywały się w Lillestrøm. Chociaż bliżej mam do Jaren.
Ot i tyle, teraz mam cierpliwie czekać na potwierdzenie pisemne oraz zbierać forsę na grzywnę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
to teraz PRZEPROS Jak wytrzezwialec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów

(Dziadogrzyb)
Nowicjusz
napisał:
to teraz PRZEPROS Jak wytrzezwialec
A kogo i za co, to mam teraz przepraszać?
W moim przypadku nikt postronny nie ucierpiał, na tym plażowym parkingu, takich aut jak moje było zarekwirowanych ponad pięć.
W policyjnym holu czekało ponad 10 osób w tym dwie kobiety, do odbioru kluczyków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Dziadogrzyb napisał:
napisał:
to teraz PRZEPROS Jak wytrzezwialec
A kogo i za co, to mam teraz przepraszać?
W moim przypadku nikt postronny nie ucierpiał, na tym plażowym parkingu, takich aut jak moje było zarekwirowanych ponad pięć.
W policyjnym holu czekało ponad 10 osób w tym dwie kobiety, do odbioru kluczyków.


A mogl!

200 ml zubrowki, po kilku godzinach niby 0,87 promila w wydychanym powietrzu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Dziadogrzyb napisał:
napisał:
to teraz PRZEPROS Jak wytrzezwialec
A kogo i za co, to mam teraz przepraszać?
W moim przypadku nikt postronny nie ucierpiał, na tym plażowym parkingu, takich aut jak moje było zarekwirowanych ponad pięć.
W policyjnym holu czekało ponad 10 osób w tym dwie kobiety, do odbioru kluczyków.


Takich debili ktorzy twierdza ze przeciez nic sie nie stalo i jeszcze pytaja

A kogo i za co, to mam teraz przepraszać?


Powinno sie najpierw pozbawiac sadownie zdolnosci do dokonowania czynnosci prawnych (bo ktos o umysle rozwielitki nie powiniem miec prawa samodzielnej decyzji w jakiejkolwiek badz sprawie), a potem kastrowac, zeby sie glupota nie plenila.

Caly ten watek, wraz z komentarzami powinien byc odczytany we wszystkich polskich szkolach, uczelniach, urzedach... wszedzie gdzie sie da. Po to, aby wszyscy rozumieli, dlaczego w krajach cywilizowanych Polak to synomim debila.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok