Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rezonans kręgosłupa a opis zdjęcia.........pomocy - Norwegia

59 Postów
Nikolai Stefani
(nikolaistefani)
Nowicjusz
Witam
Kto z was wie jak długo trzeba czekać na opis zdjęcia po rezonansie kręgosłupa? Rezonans zrobiłem około 3 tyg temu po około tygodnia otrzymałem cd ze zdjęciem, lecz nadal nie mam opisu zdjęcia co dalej muszę robić...Dzwoniłem kilkakrotnie do przychodzi w której mam fastlege i otrzymałem info że trzeba czekać........... masakra, kto miał podobny problem, proszę o pomoc. dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Pamietaj o 3 rzeczach:
1.Norweska sluzba zdrowia jest najlepsza na swiecie.
2.Jesli Norweg powaznie sie rozchoruje, to nie jedzie do swojego lekarza, tylko na najblizsze lotnisko miedzynarodowe.
3.Norweska sluzba zdrowia jest najlepsza na swiecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
nikolaistefani napisał:
Witam
Kto z was wie jak długo trzeba czekać na opis zdjęcia po rezonansie kręgosłupa? Rezonans zrobiłem około 3 tyg temu po około tygodnia otrzymałem cd ze zdjęciem, lecz nadal nie mam opisu zdjęcia co dalej muszę robić...Dzwoniłem kilkakrotnie do przychodzi w której mam fastlege i otrzymałem info że trzeba czekać........... masakra, kto miał podobny problem, proszę o pomoc. dziękuję


Drogi pytajacy

Wydaje mi sie, ze tobie nic nie dolega. Jezeli mozesz chodzic ( odebrales przesylke ), siedziec i dzwonic to znaczy, ze twoj stan kregoslupa jest zadawalajacy. Dopiero gdy sie polozysz na dluzej, wtedy bedziesz mogl narzekac na brak zainteresowania ze strony specjalisty.

Rezultat badanie nie zostanie tobie przyslany do domu, jedynie do lekarza kierujacego ciebie na badanie. Elektronicznie.
Zwykle zajmuje to okres do dwoch tygodni.

Jezeli recepcjonistka upiera sie przy swoim, to skontaktuj sie z lab. ktore dokonalo badania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Jacek B
(Jack2)
Nowicjusz
Coś tu jest nie tak nie mogłeś dostać do domu sv ze zdjęciem bo to dostaje twój lekarz i może a nie musi wysłać ci informację do domu z opisem ,Ty jak sobie nie wykupisz dodatkowego zdjęcia w lab to go nie masz opis trwa 2 tyg przynajmniej ja tak miałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Nikolai Stefani
(nikolaistefani)
Nowicjusz
otrzymałem płytę do domu za dodatkową opłatą, ale nie otrzymałem opisu od lekarza dlatego też nie wiem po jaki huu mi te zdjęcia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Jacek B
(Jack2)
Nowicjusz
otrzymałem płytę do domu za dodatkową opłatą, ale nie otrzymałem opisu od lekarza dlatego też nie wiem po jaki huu mi te zdjęcia...

Opis zdjęcia otrzymał twój lekarz który Cie kierował idź do niego niech Ci wydrukuje ,a płytę dostałeś do swojego użytku zrób tak jak ja zrobiłem w Polsce idź do radiologa i niech Ci ją odczyta jak by Ci twój lekarz w Norwegi nie udostępnił opisu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Bogdan Drozd
(Bdrozd)
Początkujący
idż do lekarza rodzinnego i spytaj czy jest opis badania, jesli będzie to poproś o kopię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok