Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Miejsce dla przyczepy kempingowej. - Norwegia

Czytali temat:
(785 niezalogowanych)
23 Posty

(olszejan)
Wiking
Hej, od niedawna jestem w Oslo, posiadam małą przyczepę kempingową która jest jeszcze poza miastem na budowie.
Jednak sezon się kończy i czas wracać do domu na Święta, dlatego też, szukam spokojnej przystani dla mojej skorupy ślimaczej.
Nie chcę jej ciągnąć z powrotem do polski, ponieważ wracam w połowie Stycznia, by się załapać na bezrobotne. Praca będzie dopiero znowu od Kwietnia-Maja.

Czy znajdzie się Ktoś kto już mieszka w Oslo lub okolicy tak do 50-km. i ma wolny plac ?.
Lub wie gdzie można postawić legalnie taką przyczepę i podłączyć pod media, a już bezwzględnie pod prąd. No i najważniejsze, jakie są koszta takiego postoju. Płacę przez konto bankowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty

(olszejan)
Wiking
Podbijam temat,
może teraz ktoś się zdecyduje na dobrą radę, jak ten problem ogarnąć.


Hej, od niedawna jestem w Oslo, posiadam małą przyczepę kempingową która jest jeszcze poza miastem na budowie.
Jednak sezon się kończy i czas wracać do domu na Święta, dlatego też, szukam spokojnej przystani dla mojej skorupy ślimaczej.
Nie chcę jej ciągnąć z powrotem do polski, ponieważ wracam w połowie Stycznia, by się załapać na bezrobotne. Praca będzie dopiero znowu od Kwietnia-Maja.

Czy znajdzie się Ktoś kto już mieszka w Oslo lub okolicy tak do 50-km. i ma wolny plac ?.
Lub wie gdzie można postawić legalnie taką przyczepę i podłączyć pod media, a już bezwzględnie pod prąd. No i najważniejsze, jakie są koszta takiego postoju. Płacę przez konto bankowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
olszejan napisał:
wracam w połowie Stycznia, by się załapać na bezrobotne. Praca będzie dopiero znowu od Kwietnia-Maja.

Czy znajdzie się Ktoś kto już mieszka w Oslo lub okolicy tak do 50-km. i ma wolny plac ?.
Lub wie gdzie można postawić legalnie taką przyczepę i podłączyć pod media, a już bezwzględnie pod prąd. No i najważniejsze, jakie są koszta takiego postoju. Płacę przez konto bankowe.

Camping jest wlasciwym miejscem do postawienia przyczemy. Masz wtedy media i prad i prysznice.
I wcale nie jest tak drogo jak myslisz, bo placisz za kilka miesiecy a nie za dzien.

Mieszkania gdzies u kogos w ogodku jakos sobie nie wyobrazam, bo co z woda?
O sciekach to juz nawet nie wspome. Bedziesz ze sciekami na stacje benzynowe jezdzil?
Masz w tej przyczepie prysznic?
I zeby nie bylo, ze nie wiem o czym pisze, to zycie w przyczepie campingowej i w camperze znam dobrze.

Ale jakbys chcial, to w Tønsberg jest jeden gosc, co wynajmuje miejsca ludziom na dlugotrwale postoje z zamieszkaniem. Podibno jest tanszy niz camping i widzialam, ze ludzie mieszkali u niego w ten sposob ponad rok, wiec wyglada, ze jakis system na scieki ma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty

(olszejan)
Wiking
Elise napisał:Ale jakbys chcial, to w Tønsberg jest jeden gosc, co wynajmuje miejsca ludziom na dlugotrwale postoje z zamieszkaniem. Podibno jest tanszy niz camping i widzialam, ze ludzie mieszkali u niego w ten sposob ponad rok, wiec wyglada, ze jakis system na scieki ma.Dziękuję.
Ha, tak się składa iż przyczepa na razie znajduje się w okolicy Sandefiord, tylko w drug stronę na Larvik, jednak i tak do Tønsberg to tylko rzut beretem.
Co prawda myślę o okolicy Oslo, ponieważ w nowym sezonie, mamy tu gdzieś pracować niemniej dobre i to.
Jeżeli chcesz to podaj ten adres to podjadę w Poniedziałek i się dowiem co i jak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Tareveien 124a albo 124b. Dokladniej niestety nie wiem, ale pevnie a .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty

(olszejan)
Wiking
Elise napisał:
Tareveien 124a albo 124b. Dokladniej niestety nie wiem, ale pevnie a .Dziękuję mam adres i telefon, faktycznie gość podnajmuje, trzeba podjechać osobiście i ustalić co i jak.
Zobaczymy w Poniedziałek .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok