Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

parking koło lotniska Torp - Norwegia

3 Posty
Celina Michalewicz
(celina91)
Wiking
Hej poszukuje kogoś, kto mieszka blisko lotniska Sandefjord Torp i u którego byłaby możliwość zostawić samochód na weekend mniej więcej raz w miesiącu (czasem dwa). Gdyby to była jednorazowa sprawa, zostawiłabym samochód na parkingu lotniskowym ale tak to byłby to zbyt duży koszt..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
celina91 napisał:
Hej poszukuje kogoś, kto mieszka blisko lotniska Sandefjord Torp i u którego byłaby możliwość zostawić samochód na weekend mniej więcej raz w miesiącu (czasem dwa). Gdyby to była jednorazowa sprawa, zostawiłabym samochód na parkingu lotniskowym ale tak to byłby to zbyt duży koszt..

Koszt parkingu przy lotnisku Sandefjord Torp to 390kr za tydzień, lub 90kr. doba.
To tak strasznie drogo???

www.tp365.no/priser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Celina Michalewicz
(celina91)
Wiking
Nie wiem skąd masz te informacje. Probowałam zamówić parking z wyprzedzeniem i wyszło mi do zapłaty prawie 500kr za weekend na parkingu niekrytym, a prawie 700 na krytym. więc, dla mnie, jeśli miałabym wybór, lepiej jest zapłacic troche mniej komuś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
celina91 napisał:
Nie wiem skąd masz te informacje. Probowałam zamówić parking z wyprzedzeniem i wyszło mi do zapłaty prawie 500kr za weekend na parkingu niekrytym, a prawie 700 na krytym. więc, dla mnie, jeśli miałabym wybór, lepiej jest zapłacic troche mniej komuś

Skąd mam te informacje? Nie rozumiem pytania.
Podałam ci linka jak na tacy, więc?
Sama zostawiam dość często samochód na tym parkingu.
Nigdy nic nie zamawiałam.
Wjeżdża się na parking, bez żadnej rezerwacji, zostawia się samochód a przy wyjeździe uiszcza opłatę. Płatność tylko kartą.
Parking znajduje się po lewej stronie, jakieś 300-400 metrów przed wjazdem na lotnisko, a nie bezpośrednio na lotnisku. Ten na lotnisku, jest droższy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
celina91 napisał:
Nie wiem skąd masz te informacje. Probowałam zamówić parking z wyprzedzeniem i wyszło mi do zapłaty prawie 500kr za weekend na parkingu niekrytym, a prawie 700 na krytym. więc, dla mnie, jeśli miałabym wybór, lepiej jest zapłacic troche mniej komuś


Bo to hakier jest zrobiła na szybko fejkową stronę i wstawiła lewy link.

Ten parking po lewej stronie jak jedziesz na lotnisko to makieta albo fatamorgana....


W skoppum masz darmowy parking pod stacją kolejową bilet tylko 154 kr w dwie strony.
Wstawiłbym linka ale się boję.......

zaoszczędzisz i pozwiedzasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Celina Michalewicz
(celina91)
Wiking
Dzięki za info Joseph a Ty giovi2, czy naprawde musisz być taka niemiła? Parking nie zawsze ma wolne miejsca, wiec warto zamowic z wyprzedzeniem a taka cena wyszla mi gdy chciałam zamowic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Agnieszka Gebska
(AgnieszkaGebska)
Wiking
Przy lotnisku jest drozszy ale nie ma duzej rownicy ja zostawialam w piatek odbieralam w poniedzialek I zaplacilam 400 kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok