Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Nawet 15% rabatu na S1 i EKUZ

Reklama

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
Karolina Zając
Karolina Zając 22-08-2019 09:47 2805 4

Jak leczyć atopowe zapalenie skóry

Czy ktoś może choruje na atopowe zapalenie skóry? Jak leczycie?Chodzi mi tutaj głównie o pielęgnację

Angelika Mojak Angelika Mojak 30 minut temu

Syn poszedł do pierwszej klasy, także szukamy wszelkich nowych czynników - ale nic nie ustaliliśmy. Może to środki czyszczące w szkole? zgadujemy? Ostatnio ...

Od redakcji

Wyższy zasiłek na dziecko i pieniądze na klimat. Tak wygląda nowy budżet Norwegii 2024

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wyższy zasiłek na dziecko i pieniądze na klimat. Tak wygląda nowy budżet Norwegii 2024

Z Norwegii Z Norwegii 3 godziny temu

Biorąc pod uwagę siłę nabywczą, to Polska ma dużo lepsze świadczenia na dzieci i w ogóle lepsze wsparcie dla rodziców. Norwegia jest dobra tylko dla emerytów. ...

Kamila Miserska
Kamila Miserska 18-06-2015 16:04 2475 10

ma ktos swoj ogrodek? Co wam rosnie?

Mi narazie wychodzi tylko rzodkiewka, lubczyk, natka pietruszki i ziemniaki. Sałata beznadziejnie. Czy ktos probowal z drzewami owocowymi? Gdzie mozna kupic ...

Angelika Mojak Angelika Mojak 4 godziny temu

Na pewno nie sadzi się malin obok jeżyn. Odległości borówki 1m Malina może być blisko siebie Jeżyna minimum 0.5 m od siebie bo się rozrasta

Od redakcji

Zintegrowani, dyskryminowani, „zaopiekowani”: jak imigranci czują się w Norwegii

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zintegrowani, dyskryminowani, „zaopiekowani”: jak imigranci czują się w Norwegii

Ryszard Lwie Serce Ryszard Lwie Serce 4 godziny temu

Xx1 pasozyt nr 1 ...

Od redakcji

Najdroższa godzina w tym roku. Cena prądu z nowym rekordem

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Najdroższa godzina w tym roku. Cena prądu z nowym rekordem

Ryszard Lwie Serce Ryszard Lwie Serce 5 godzin temu

"Niskie wypełnienie magazynów elektrowni WIATROWYCH "??? No kurka wodna ciężko chyba takowe napełnić wiatrem

Myśliwy
Myśliwy 16 godzin temu 81

Pfizer pozwany za szczepionki.

businessinsider.com.pl/wiadomosci/pfizer...nieskuteczna/zjjt6js

Od redakcji

Nowy zakaz dla użytkowników łodzi rekreacyjnych. Nie mogą opróżniać toalet do fiordu Oslo

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Nowy zakaz dla użytkowników łodzi rekreacyjnych. Nie mogą opróżniać toalet do fiordu Oslo

kotadolf . kotadolf . 16 godzin temu

Czy cos jeszcze wolno, w tym panstwie policyjnym ( pytanie retoryczne) ?

Od redakcji

Czarne chmury nad koroną norweską. Waluta „nie wróci już na dawne szczyty”

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Czarne chmury nad koroną norweską. Waluta „nie wróci już na dawne szczyty”

cob2 cob2 21 godzin temu

Jeśli eksperci twierdzą jedno, rób dokładnie na odwrót. Żaden ekspert nie będzie nam za darmo pomagał

Więcej postów
Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 38 367
przez noregg | 04-05-2024 03:01 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 49 129
przez kamilpiotr | 27-04-2023 09:18 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok