Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Karolina Karolina (4187 niezalogowanych)
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
fullcasco napisał:
No niezupelnie. Fylkesman musi zaakceptowac slub w Norwegii. Jako nieletnia mezatka bedzie miec ustanowionego verge, czyli cos w rodzaju kuratora.
he he he a co Fylkesman interesuje polski slub

norwezki faktycznie w tym wieku nie rodza ,no moze czasami , ale to dlatego ze lekarz ma zakazane informowac o stanie rodzicow nawet 12 latkek a i aborcja jest ogolnie dostepna dla takich dzieci co daja dupy naokolo



jasta102
sobota ,slonce swieci ,taka ladna pogoda ,idz nad rzeke na jaka plaze pod drzewkiem


i wez sie utop

takiego cymbala to nawet woda nie pochlonie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
anna61 napisał:Chlopak Twoj jakby chcial dawno by zalatwil wszystko i nie musialabys sie tu uzalac nad swoim losem
Dokładnie tak.
Jednak gdy fircyk dowiedział się iż dziecko zaszło w ciążę, to dał dyla gdzie pieprz rośnie.
W Polsce to też jest karalne i to dość boleśnie.
Chłop 20 lat a dziewczyna 15
A jeszcze pisze, że zaczęli jak miała lat 14.
Czyli zwykły tępy gimbus, a on był już dorosłym bo miał powyżej 18 lat._
Nie chce mi się szukać, jednak więzienie i teraz w Polsce ma do zaliczenia jak 2x2=4.
Dlatego siedzi cicho jak mysz pod miotła i gra głupa.

Skoro taki chętny, to dlaczego od razu nie wyjechaliście razem do norge ?.
Mogliście przecież przyjechać tutaj na wycieczkę, lub w innej legalnej formie.
Ty jednak wolałaś zrobić szum i rozróbę z rodzicami, pewnie nie zdawałaś sobie sprawy, że do lat 18 to masz naprawdę "gówno do gadania".
Teraz jak się starzy wkurzą, to jeszcze wylądujesz w Domu Dziecka z nakazu sądu, a fircyk będzie ścigany karnie za współżycie z nieletnią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(Stah)
Nowicjusz
gagatek napisał:
anna61 napisał:Chlopak Twoj jakby chcial dawno by zalatwil wszystko i nie musialabys sie tu uzalac nad swoim losem
Dokładnie tak.
Jednak gdy fircyk dowiedział się iż dziecko zaszło w ciążę, to dał dyla gdzie pieprz rośnie.
W Polsce to też jest karalne i to dość boleśnie.
Chłop 20 lat a dziewczyna 15
A jeszcze pisze, że zaczęli jak miała lat 14.
Czyli zwykły tępy gimbus, a on był już dorosłym bo miał powyżej 18 lat._
Nie chce mi się szukać, jednak więzienie i teraz w Polsce ma do zaliczenia jak 2x2=4.
Dlatego siedzi cicho jak mysz pod miotła i gra głupa.

Skoro taki chętny, to dlaczego od razu nie wyjechaliście razem do norge ?.
Mogliście przecież przyjechać tutaj na wycieczkę, lub w innej legalnej formie.
Ty jednak wolałaś zrobić szum i rozróbę z rodzicami, pewnie nie zdawałaś sobie sprawy, że do lat 18 to masz naprawdę "gówno do gadania".
Teraz jak się starzy wkurzą, to jeszcze wylądujesz w Domu Dziecka z nakazu sądu, a fircyk będzie ścigany karnie za współżycie z nieletnią.



bzdury, w Polsce współżycie z osobą powyżej 15 roku życia jest legalne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(anna61)
Nowicjusz
Stah napisał:
gagatek napisał:
anna61 napisał:Chlopak Twoj jakby chcial dawno by zalatwil wszystko i nie musialabys sie tu uzalac nad swoim losem
Dokładnie tak.
Jednak gdy fircyk dowiedział się iż dziecko zaszło w ciążę, to dał dyla gdzie pieprz rośnie.
W Polsce to też jest karalne i to dość boleśnie.
Chłop 20 lat a dziewczyna 15
A jeszcze pisze, że zaczęli jak miała lat 14.
Czyli zwykły tępy gimbus, a on był już dorosłym bo miał powyżej 18 lat._
Nie chce mi się szukać, jednak więzienie i teraz w Polsce ma do zaliczenia jak 2x2=4.
Dlatego siedzi cicho jak mysz pod miotła i gra głupa.

Skoro taki chętny, to dlaczego od razu nie wyjechaliście razem do norge ?.
Mogliście przecież przyjechać tutaj na wycieczkę, lub w innej legalnej formie.
Ty jednak wolałaś zrobić szum i rozróbę z rodzicami, pewnie nie zdawałaś sobie sprawy, że do lat 18 to masz naprawdę "gówno do gadania".
Teraz jak się starzy wkurzą, to jeszcze wylądujesz w Domu Dziecka z nakazu sądu, a fircyk będzie ścigany karnie za współżycie z nieletnią.

czytaj co ona pisze ,z tego co ona pisze tu to zaczeli gdy ona miala 14 lat,Czy ktorys z was pozwolilby na to swojej corce?

bzdury, w Polsce współżycie z osobą powyżej 15 roku życia jest legalne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
Jabin z Hazo napisał:
Makaryna napisał:
Helenka12 napisał:
Witam,mam następujący problem. Mam 16 lat, z moim chłopakiem jestem od 2 lat,on wyjechał do Norwegii do pracy,do rodziców. Okazało się, że jestem w ciąży no i mamy zamiar w Polsce złożyć wniosek w sądzie opiekuńczym o możliwość zawarcia związku małżeńskiego,ponieważ moja sytuacja w rodzinie jest na tyle kiepska, że zmuszają mnie do usunięcia tego dziecka,czego oczywiście absolutnie nie chce, więc chcemy żebym mogła wyjechać do Norwegii. Chciałabym wiedzieć jakie mogą być z tym problemy,jakie papiery,czy jest takie coś jak liceum zaoczne?
A nie probujesz rozwazyc, ze moze twoi rodzice maja troche racji ? W koncu masz tylko 16 lat, a zaczelas wspolzycie w wieku 14 !!!! Wydaje mi sie troche nienaturalne, zeby dzieci mialy dzieci.
.........
Jedna podstawowa sprawa. My tu nie mowimy o "pozbyciu sie dziecka". My tu mowimy o zarodku we wczesnej fazie ciazy (wnioskuje z podejscia jej rodzicow).
Tylko w polskim sejmie kilkuminutowy zarodek nazywa sie "dzieckiem" ! I tak ludzi juz otumanili, ze nie potrafia racjonalnie myslec i odroznic co jest co.


A czy ty nie powinnas rozwazyc wlasnej eutanazji? Pomysl nad tym. Stara juz jestes..,
a zycie bedzie dla ciebie coraz ciezsze.Twoje dzieci maja juz pewnie dzieci,wiec czy nie jest to nienaturalne,zeby rodzice mieli rodzicow? Rozum Pan Bog zabral ci juz dawno,zreszta niewiele go
bylo,to fakt i tylko ci przeszkadzal.Wladze nad nogami i rekami tez pewnie niedlugo stracisz, wiec po co sie dluzej meczyc-eutanazja rozwiaze wszystkie twoje problemy.
Ale zanim dokonasz tego wiekopomnego czynu wyjasnij nam kiedy zarodek staje sie dzieckiem.
Czy jest to 323 421 minuta jego zycia ,a moze 1 500 239 minuta 43 sekunda .Podaj nam
dokladnie ,najlepiej na wlasnym przykladzie, w ktorej minucie przekszalcilas sie z zarodka w dziecko.

www.oaza.pl/cdz/index.php/aborcja/42-psy...-skutki-aborcji.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
SENTEX napisał:
A czemu dzieciaki sie nie zabezpieczyly dziwne pewno ksiadz nie pozwolil!!! i o to efekt ciemnogrodu Polskiego!!!!!!!!!!!! Edukacja seksualna w Polsce a poco mysli kosciol lepiej niech pladza w wieku 16 lat ciemnogrod sie powiekszy!!

E tam, zalezy od miejsca i szkoly, u mnie a podstawoce jz WDZWR mowili co i jak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
oppenheimer napisał:
Ale Wy wszyscy jesteście pojebani Jest tu ktoś kto usunął ciąże albo znacie kogoś takiego? Ja znam. zniszczyło to życie tej kobiety Snią się jej do dziś krzyki dziecka. W ogóle jakim trzeba być chujem żeby namawiać do aborcji? I jakim egoistą żeby pozbyć się dziecka dla własnego dobra. Szkoda że Wasi rodzice tego nie zrobili. Widzę tutaj dwie osoby których można posłuchać Izę i fullcasco Najlepiej pozbyć się problemu zanim spróbuje Zakładacie ze się nie da A skąd Wy kurwa wszyscy wiecie jakim jest człowiekiem przyszły ojciec? A jak sie uda i dziecko wychowa się w zajebistej rodzinie? Mam nadzieje że jak dorośnie to spotka was wszystkich na wózkach o laskach i każdemu po kolei da w mordę.

A gdzie niby ja nakłaniałam to dziewczę do aborcji?
Napisałam jej tylko prawdę, gorzką, ale prawdę.
Gówniara, nie dość że zaczęła współżycie seksualne sporo za wcześnie(dla mnie to typowa patologia, która niestety w dzisiejszych czasach jest na porządku dziennym), to jeszcze dała sobie zrobić dziecko w tym wieku!!!
Nie ma nic.
1. Wykształcenia - czyli brak perspektyw na pracę.
2. Mieszkania - w razie rozpadu związku, ląduje pod mostem.
3. Zabezpieczenia finansowego- jest całkowicie uzależniona od rodziny swojego chłopaka.
4. Wsparcia WŁASNEJ rodziny- czysta patologia po raz drugi.
5. Perspektyw na normalne życie - jeśli na jej nieszczęście, chłopak się na nią wypnie, zostaje z ręką w nocniku.

W związku z patologicznym otoczeniem, pójdźmy dalej: sama twierdzi, że rodzice jej chłopaka zawsze uważali, że w razie wpadki, przyjmą ją pod swój dach i pomogą- czyli zdawali sobie sprawę z tego, że ich synalek bzyka małoletnią! ( bo taką była w wieku 14 lat)
Mało tego, nie uświadamiali synka, skąd się biorą dzieci i że w ich przypadku na obecną chwilę, dziecko jest niewskazane?
To wszystko, są pytania, które przychodzą w pierwszej chwili- i to tak łagodnie przekazane.
Napisałam jej to, żeby ruszyła w końcu głową, a nie dupą i zastanowiła się w jakiej jest sytuacji i dlaczego rodzice się wściekają.
Twierdzi że jest na tyle dojrzała i odpowiedzialna, żeby zostać matką, sorry ale pusty śmiech mnie ogarnia, bo takich cwaniar jak ona, było już tysiące, jak nie miliony.
Po pierwsze, to gdyby była dojrzała i odpowiedzialna, to w swojej sytuacji, nie pozwoliłaby się zapłodnić.
Po drugie, nie zdawałaby się na łaskę lub niełaskę, przyszłych teściów.
No i na koniec: ja nikogo nie nakłaniam do aborcji, gówno mnie obchodzi, co ona zrobi i jak jej losy się potoczą, życzę jej wszystkiego dobrego i żeby nigdy nie była zmuszona wołać o pomoc na tym, czy innym forum, typu: facet mnie olał, zostałam sama z dzieckiem, pomóżcie! (życzę jej aby nigdy do tego nie doszło, ale mnie osobiście jej sytuacja, ani ziębi, ani grzeje.)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
A czemu dzieciaki sie nie zabezpieczyly dziwne pewno ksiadz nie pozwolil!!! i o to efekt ciemnogrodu Polskiego!!!!!!!!!!!! Edukacja seksualna w Polsce a poco mysli kosciol lepiej niech pladza w wieku 16 lat ciemnogrod sie powiekszy!!

Pewnie dlatego, że są tacy dojrzali i odpowiedzialni!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
SENTEX napisał:
Karol.Ky napisał:
SENTEX napisał:
A czemu dzieciaki sie nie zabezpieczyly dziwne pewno ksiadz nie pozwolil!!! i o to efekt ciemnogrodu Polskiego!!!!!!!!!!!! Edukacja seksualna w Polsce a poco mysli kosciol lepiej niech pladza w wieku 16 lat ciemnogrod sie powiekszy!!

E tam, zalezy od miejsca i szkoly, u mnie a podstawoce jz WDZWR mowili co i jak.


To widocznie wplywy klech byly slabe bo w 99% szkol to trzymaja lape na wszystkim
Korupcja polityczno - koscielna to cos zupelnie normalnego w Polsce


Zajecia u mnie w podstawowce prowadzili psycholg i pedagog szkolny. Moze dlatego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok