Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Karolina Karolina (4136 niezalogowanych)
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
Makaryna napisał:
fullcasco napisał:

jako nieletnia w norwegi od razu bedzie pod opieka barnevernet
co innego mezatka


No niezupelnie. Fylkesman musi zaakceptowac slub w Norwegii. Jako nieletnia mezatka bedzie miec ustanowionego verge, czyli cos w rodzaju kuratora. Poniewaz jest w ciazy, a sama jest nieletnia, wiec z automatu bedzie pod obserwacja BV.
Nie wiem jak wychodzi sprawa karalnosci za wspolzycie z nieletnimi. W Norwegii jest kara do 6 lat.
Nie wiem czy ojciec dziecka moze ja sprowadzic do Norwegii jezeli nie udowodni, ze jest w stanie utrzymac rodzine.


dzieki, oto mi chodzilo, no ale jak zwykle znalezli sie obroncy od siedmiu bolesci,
wiadome,ze w norwegii wiecej sie zarobi przeciez na dziecku bo zawsze i chodzi o kase, bo milosc jest w polsce tez , tak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(anna61)
Nowicjusz
Helenka12 napisał:
[quote]anna61 napisał:
Helenka12 napisał:
Witam,mam następujący problem. Mam 16 lat, z moim chłopakiem jestem od 2 lat,on wyjechał do Norwegii do pracy,do rodziców. Okazało się, że jestem w ciąży no i mamy zamiar w Polsce złożyć wniosek w sądzie opiekuńczym o możliwość zawarcia związku małżeńskiego,ponieważ moja sytuacja w rodzinie jest na tyle kiepska, że zmuszają mnie do usunięcia tego dziecka,czego oczywiście absolutnie nie chce, więc chcemy żebym mogła wyjechać do Norwegii. Chciałabym wiedzieć jakie mogą być z tym problemy,jakie papiery,czy jest takie coś jak liceum zaoczne?[/quotedo MOPSU idz w Polsce wszak jestes obywatelka tego kraju i powinni Ci pomoc.Nie rozumiem dlaczego Norwegia ma Ci pomagac],mozesz to wytlumaczyc?skoro jestes w cizy w wieku 16 lat to chyba uwazaszz sie za dorosla osobe

Tak,oczywiście, że wytłumacze. Dla mnie moja rodzina rozpadła się wiele lat temu,jedynym dla mnie wsparciem z ich strony jest ciągły krzyk i mówienie o aborcji,jakby to miało coś pomóc i zaałatwić. Ja nie chce pomocy od ludzi,którzy byliby w stanie zabić MOJE dziecko. Chce wyjechać do Norwegii bo wiem, że tam jest jakaś przyszłość, nawet w pogoni za pieniądzem. A tutaj? Z dzieckiem bedzie mi trudno cholernie skończyć liceum,a bez wsparcia rodziny to już moge zapakować się w karton i wysłać z brzuchem pod most.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(anna61)
Nowicjusz
anna61 napisał:
[quote]Helenka12 napisał:
anna61 napisał:
Helenka12 napisał:
Witam,mam następujący problem. Mam 16 lat, z moim chłopakiem jestem od 2 lat,on wyjechał do Norwegii do pracy,do rodziców. Okazało się, że jestem w ciąży no i mamy zamiar w Polsce złożyć wniosek w sądzie opiekuńczym o możliwość zawarcia związku małżeńskiego,ponieważ moja sytuacja w rodzinie jest na tyle kiepska, że zmuszają mnie do usunięcia tego dziecka,czego oczywiście absolutnie nie chce, więc chcemy żebym mogła wyjechać do Norwegii. Chciałabym wiedzieć jakie mogą być z tym problemy,jakie papiery,czy jest takie coś jak liceum zaoczne?[/quotedo MOPSU idz w Polsce wszak jestes obywatelka tego kraju i powinni Ci pomoc.Nie rozumiem dlaczego Norwegia ma Ci pomagac],mozesz to wytlumaczyc?skoro jestes w cizy w wieku 16 lat to chyba uwazaszz sie za dorosla osobe

Tak,oczywiście, że wytłumacze. Dla mnie moja rodzina rozpadła się wiele lat temu,jedynym dla mnie wsparciem z ich strony jest ciągły krzyk i mówienie o aborcji,jakby to miało coś pomóc i zaałatwić. Ja nie chce pomocy od ludzi,którzy byliby w stanie zabić MOJE dziecko. Chce wyjechać do Norwegii bo wiem, że tam jest jakaś przyszłość, nawet w pogoni za pieniądzem. A tutaj? Z dzieckiem bedzie mi trudno cholernie skończyć liceum,a bez wsparcia rodziny to już moge zapakować się w karton i wysłać z brzuchem pod most.
dziecko jak Ty sobie to wyobrazasz?rodzice zli bo pewnie gonili do nauki i szkoly a 14letnia dziewucha miala w glowie tylko seks!Toba tu w No od razu zajeloby sie BV ,jESTES jeszcze dzieckiem i nie udawaj tu doroslej bo teraz gonisz tylko za pieniadzemm zeby i panswtwo norweskie Cie utzymywalo ,Chlopak Twoj jakby chcial dawno by zalatwil wszystko i nie musialabys sie tu uzalac nad swoim losem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Ale Wy wszyscy jesteście pojebani Jest tu ktoś kto usunął ciąże albo znacie kogoś takiego? Ja znam. zniszczyło to życie tej kobiety Snią się jej do dziś krzyki dziecka. W ogóle jakim trzeba być chujem żeby namawiać do aborcji? I jakim egoistą żeby pozbyć się dziecka dla własnego dobra. Szkoda że Wasi rodzice tego nie zrobili. Widzę tutaj dwie osoby których można posłuchać Izę i fullcasco Najlepiej pozbyć się problemu zanim spróbuje Zakładacie ze się nie da A skąd Wy kurwa wszyscy wiecie jakim jest człowiekiem przyszły ojciec? A jak sie uda i dziecko wychowa się w zajebistej rodzinie? Mam nadzieje że jak dorośnie to spotka was wszystkich na wózkach o laskach i każdemu po kolei da w mordę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
oppenheimer napisał:
Ale Wy wszyscy jesteście pojebani Jest tu ktoś kto usunął ciąże albo znacie kogoś takiego? Ja znam. zniszczyło to życie tej kobiety Snią się jej do dziś krzyki dziecka. W ogóle jakim trzeba być chujem żeby namawiać do aborcji? I jakim egoistą żeby pozbyć się dziecka dla własnego dobra. Szkoda że Wasi rodzice tego nie zrobili. Widzę tutaj dwie osoby których można posłuchać Izę i fullcasco Najlepiej pozbyć się problemu zanim spróbuje Zakładacie ze się nie da A skąd Wy kurwa wszyscy wiecie jakim jest człowiekiem przyszły ojciec? A jak sie uda i dziecko wychowa się w zajebistej rodzinie? Mam nadzieje że jak dorośnie to spotka was wszystkich na wózkach o laskach i każdemu po kolei da w mordę.

Dziewczyna musi wiedziec na czym stoi i dobrze przemyslec sobie cala sytuacje zanim dojdzie sie do punktu, gdzie nic juz nie mozna zmienic.

Niestety strona ekonomiczna jest wazna. Osobiscie nie znam ani jednej osoby co sobie sama, bez pomocy rodziny, poradzila majac dziecko i bedac osoba mloda, bez wlasnego dochodu.

Nawet nie mowiac o ekonomii, to trzeba miec jakakolwiek pomoc, chociazby, zeby moc wyjsc gdzies samemu na te godzine, dwie. Jak nie, to dopóki dziecko nie pojdzie do przedszkola, to ma sie je 24/7 i nie ma szansy, zeby nawet wyskoczyc samemu do sklepu, zeby kupic jedzenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
oppenheimer napisał:
I jakim egoistą żeby pozbyć się dziecka dla własnego dobra..

Jedna podstawowa sprawa. My tu nie mowimy o "pozbyciu sie dziecka". My tu mowimy o zarodku we wczesnej fazie ciazy (wnioskuje z podejscia jej rodzicow).
Tylko w polskim sejmie kilkuminutowy zarodek nazywa sie "dzieckiem" ! I tak ludzi juz otumanili, ze nie potrafia racjonalnie myslec i odroznic co jest co.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a może salamonowe rozwiązanie
niech rząd Królestwa sprowadzi matkę do czasu porodu na swój koszt
później dziecko oddać BV, aby zostało wychowane na ludzi
a matkę uśpić
będzie i wilk syty i owca cała
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
Norweski jest ciężki? Ale ty tepa musisz być
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
jasta102 napisał:
a może salamonowe rozwiązanie
niech rząd Królestwa sprowadzi matkę do czasu porodu na swój koszt
później dziecko oddać BV, aby zostało wychowane na ludzi
a matkę uśpić
będzie i wilk syty i owca cała

uspic to trzeba ciebie ,popier.....y kutafonie spod slomnik,stary zamiast cie zrobic powinien sobie malego w sciane wbic ,to mialby na czym kapelusz wieszac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
No niezupelnie. Fylkesman musi zaakceptowac slub w Norwegii. Jako nieletnia mezatka bedzie miec ustanowionego verge, czyli cos w rodzaju kuratora.
he he he a co Fylkesman interesuje polski slub

norwezki faktycznie w tym wieku nie rodza ,no moze czasami , ale to dlatego ze lekarz ma zakazane informowac o stanie rodzicow nawet 12 latkek a i aborcja jest ogolnie dostepna dla takich dzieci co daja dupy naokolo



jasta102
sobota ,slonce swieci ,taka ladna pogoda ,idz nad rzeke na jaka plaze pod drzewkiem


i wez sie utop
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok