Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Ciąża,nieletnia,Norwegia - Norwegia

Czytali temat:
Karolina Karolina (4139 niezalogowanych)
11 Postów

(Helenka12)
Wiking
Witam,mam następujący problem. Mam 16 lat, z moim chłopakiem jestem od 2 lat,on wyjechał do Norwegii do pracy,do rodziców. Okazało się, że jestem w ciąży no i mamy zamiar w Polsce złożyć wniosek w sądzie opiekuńczym o możliwość zawarcia związku małżeńskiego,ponieważ moja sytuacja w rodzinie jest na tyle kiepska, że zmuszają mnie do usunięcia tego dziecka,czego oczywiście absolutnie nie chce, więc chcemy żebym mogła wyjechać do Norwegii. Chciałabym wiedzieć jakie mogą być z tym problemy,jakie papiery,czy jest takie coś jak liceum zaoczne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
chlop pracuje w norwegi i nie stac go na utrzymanie dziecka przeciez po urodzeniu placa 30 000 i 6000 co miesiac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
szkołą się nie przejmuj
do niczego ci nie potrzebna
zrób jak jedna połowa, czyli niech cię mąż utrzymuje
albo
jak druga, czyli ta sprzątająca
a na vaskedame matura nie jest wymagana
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Helenka12)
Wiking
Przepraszam,ale niestety nie zrozumiałam za bardzo poprzedniej odpowiedzi. Chodzi mi o problemy..prawne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Helenka12)
Wiking
jasta102 napisał:
szkołą się nie przejmuj
do niczego ci nie potrzebna
zrób jak jedna połowa, czyli niech cię mąż utrzymuje
albo
jak druga, czyli ta sprzątająca
a na vaskedame matura nie jest wymagana


Dziękuje bardzo za odpowiedż A jest może takie coś w norwegii jak liceum dla dorosłych,tak jak w Polsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(fomfny1)
Nowicjusz
Gratulacje dla przyszłej Mamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Helenka12)
Wiking
fomfny1 napisał:
Gratulacje dla przyszłej Mamy.

Dziękuje bardzo serdecznie. Dużo stresu,ale mam nadzieje,że będzie dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Joanna D.
(Joanna D.)
Wiking
Przenieść sie do Norwegii, żeby tutaj urodzić. Potem juz bedzie z górki! Urodzisz, po roku oddasz to żłobka a potem możesz spokojnie kontunuowac nauke. Wydaje mi sie ze wieczorowe liceum tez jest, spróbuj szukać w komunie, w której jest Twój chłopak. Poniżej link to Bærum Komunne:
www.baerum.kommune.no/Om-Barum/Barum-in-English1/Schools/
Trzymam kciuki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Joanna D.
(Joanna D.)
Wiking
I jeszcze jedno. Czy Twój facet ma stały pobyt i pozwolenie na prace? Może Cie sprowadzić na zasadzie łączenia rodzin, ale nie wiem czy konieczne jest zawarcie małżeństwa czy sytuacja w jakiej sie znalezliscie wystarczy. Poproś jego o sprawdzenie wszystkich możliwości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Helenka12)
Wiking
Joanna D. napisał:
I jeszcze jedno. Czy Twój facet ma stały pobyt i pozwolenie na prace? Może Cie sprowadzić na zasadzie łączenia rodzin, ale nie wiem czy konieczne jest zawarcie małżeństwa czy sytuacja w jakiej sie znalezliscie wystarczy. Poproś jego o sprawdzenie wszystkich możliwości.

Tak,ma stały pobyt i pozwolenie na pracę. Tak,sprawdzimy każde możliwości,dziękuje bardzo za wsparcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok