Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

XXX PIELGRZYMKA DO MARIAHOLM. - Norwegia

Czytali temat:
Bogdan Kulas Jarek Grudzień ja ja Michał Podczaski Magdalen@ (2830 niezalogowanych)
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Dnia 23 Sierpnia odbędzie się Katolicka Pielgrzymka z Oslo via Askim do Mariacholm.

Czy ktoś z Forumowiczów wybiera się na tą UCZTĘ Duchową ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
Co, niema nikogo ?.
A może są, tylko wstydzą się "ujawnić".
A tak wszyscy psioczą iż inne nacje, łączą się i pomagają sobie.
Oni nie wstydzą się własnej rodzinnej wiary na emigracji .

A tu proszę.

Głupie minki i cisza trwa wrześniowa.

TRZYDZIEŚCI JUŻ LAT, TRWA NIEUSTANIE COROCZNIE, TA SPECYFICZNA PIELGRZYMKA.

A tu cisza jak makiem zasiał.
Z tego co ostatnio widziałem,, to nie idą tam same stetryczałe staruszki, tylko młodzież.
Czyżby ona nie zaglądała na to forum ?.
Tutaj jedno z wielu zdjęć tego miejsca.



A tutaj więcej informacji na ten temat.

mariaholmpielgrzymka.blogspot.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
SENTEX napisał:
gagatek napisał:
Co, niema nikogo ?.
A może są, tylko wstydzą się "ujawnić".
A tak wszyscy psioczą iż inne nacje, łączą się i pomagają sobie.
Oni nie wstydzą się własnej rodzinnej wiary na emigracji .

A tu proszę.

Głupie minki i cisza trwa wrześniowa.

TRZYDZIEŚCI JUŻ LAT, TRWA NIEUSTANIE COROCZNIE, TA SPECYFICZNA PIELGRZYMKA.

A tu cisza jak makiem zasiał.
Z tego co ostatnio widziałem,, to nie idą tam same stetryczałe staruszki, tylko młodzież.
Czyżby ona nie zaglądała na to forum ?.
Tutaj jedno z wielu zdjęć tego miejsca.



A tutaj więcej informacji na ten temat.

mariaholmpielgrzymka.blogspot.no/


Chyba ci sie cos pomyliło katolicyzm nie ma na celu łączenia nikogo raczej dzielenia przez wszech obecne zakłamanie panujące w kościele wystarczy spojrzeć na sytuacje w Polsce i na swiecie zeby zobaczyć jaki jest prawdziwa twarz sekty z Watykanu.......oczywiście jest to moja prywatna opinia dodam jedynie ze wierze w Boga ale nie w tego lansowanego przez pedofilów z Watykanu


Bo koscily zaczynaja sie psuc, powinny laczyc, a dziela. Jak zawsze to wina ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Dokladnie, a ilu takich jest, zawistni, msciwi, zazdrosni, a w na sumie to pierwsi przed oltarzami klecza... Swoaj droga kaplani nie lepsi. Choc zdarzaja sie wyjatki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
SENTEX napisał:Karol.Ky napisał:SENTEX napisał:Chyba ci sie cos pomyliło katolicyzm nie ma na celu łączenia nikogo raczej dzielenia przez wszech obecne zakłamanie panujące w kościele wystarczy spojrzeć na sytuacje w Polsce i na swiecie zeby zobaczyć jaki jest prawdziwa twarz sekty z Watykanu.......oczywiście jest to moja prywatna opinia dodam jedynie ze wierze w Boga ale nie w tego lansowanego przez pedofilów z WatykanuBo koscily zaczynaja sie psuc, powinny laczyc, a dziela. Jak zawsze to wina ludzi.

Dokladnie, a ilu takich jest, zawistni, msciwi, zazdrosni, a w na sumie to pierwsi przed oltarzami klecza... Swoaj droga kaplani nie lepsi. Choc zdarzaja sie wyjatki.
Jasne ze wina ludzi bo pozwalaja na to wszystko co sie dzieje, niedzielna msza to tylko powod do lansu tych niby katolikow a po wyjsciu z kosciola utopili by blizniego w lyzce wody!!!!!!!!

Panowie, panowie,trochę nie na temat piszecie i na dodatek robicie kardynalne błędy.
Najważniejszy z nich to mylenie Kościoła z budynkiem kultu i wtrącanie do tego jeszcze księdza.

Kościół, to przede wszystkim wszyscy ci, którzy w danym momencie się zbierają w jakimkolwiek miejscu i jednoczą mentalnie /duchowo/.
Właśnie taka pielgrzymka to swoisty i niepowtarzalny KOŚCIÓŁ.

Do tego, wcale nie trzeba żadnego przewodnika w sukience klechy, bez względu na wyznanie.
Może być, jednak nie jest on niezbędny.
Wszystko zależy od zgromadzonych w jakimś duchowym celu pod takim lub innym patronatem.
Grupa ludzi, na zwykłym Rajdzie Turystycznym, podczas wieczornego ogniska na zakończenie dnia wędrówki to też jest KOŚCIÓŁ.

Byłem już dwa razy na tej pielgrzymce i ani razu mnie żaden kapłan nie przeszkadzał.
Traktowałem go jako zwykłego uczestnika pieszej wędrówki.
Najważniejsze było jedynie to, że chciałem tam być z innymi i tyle.
I tak też będzie i tym razem.
Zachęcam innych do wypowiedzi, jednak zgodnie z powagą tematu.
Nie wstydźcie się bądźcie sobą.

Wszak i to Forum, to też swoisty KOŚCIÓŁ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(jakubt)
Wiking
Wybieram się na Pielgrzymkę, to będzie moja druga. Szkoda że nie będzie z nami Śp. Marianny Popiełuszko. Pozdrawiam i zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
22-sierpnia przyjadę prosto z Polski do Askim w godzinach południowych, będę parkował na parkingu przykościelnym.
Czy jest ktoś chętny z Askim na udzielenie noclegu na tą jedną noc ?.
Tak by rano w sobotę być wypoczętym i sprawnym do pielgrzymki ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
PODBIJAM


22-sierpnia przyjadę prosto z Polski do Askim w godzinach południowych, będę parkował na parkingu przykościelnym.
Czy jest ktoś chętny z Askim na udzielenie noclegu na tą jedną noc ?.
Tak by rano w sobotę być wypoczętym i sprawnym do pielgrzymki ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
PODBIJAM


22-sierpnia przyjadę prosto z Polski do Askim w godzinach południowych, będę parkował na parkingu przykościelnym.
Czy jest ktoś chętny z Askim na udzielenie noclegu na tą jedną noc ?.
Tak by rano w sobotę być wypoczętym i sprawnym do pielgrzymki ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
PODBIJAM


22-sierpnia przyjadę prosto z Polski do Askim w godzinach południowych, będę parkował na parkingu przykościelnym.
Czy jest ktoś chętny z Askim na udzielenie noclegu na tą jedną noc ?.
Tak by rano w sobotę być wypoczętym i sprawnym do pielgrzymki ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok