Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Życie z cukrzycą w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Katarzyna Epoka mariusz wawrzyniak Agata Dymna Krystyna Krychowska MARLO Pawel Gawel Bartek675 Stoczkowska Magdalena Mucha (2517 niezalogowanych)
19 Postów
Wojtek Watras
(Uranus)
Wiking
Czy ktoś z Polski jest diabetykiem? Jak zaczynał swoją podróż i planowanie życia w Norwegii? Jak jest z ubezpieczeniem diabetyków w Norwegii? Jak wygląda sprawa kontaktów z lekarzami - przepisywanie insulin, pasków do glukometru? Przepisują je rodzinni czy specjaliści? Za co płacicie i ile? Z jakimi rodzajami insulin spotkaliście się (nazwy) oraz pasków? Jakie macie doświadczenia żyjąc z cukrzycą w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Konrad Loroch
(KonradL)
Wiking
Dowiedziałeś się czegoś na temat przepisywania insuliny, glukometru i pasków? Jeśli tak to daj znać czy specjalista czy rodzinny i ile kosztują, dzięki. Ja przyjeżdżam od 3 lat na sezon dorszowy jakieś 4-5 mies i zawsze robię zapas z Polski, ale tym razem potrzebuję pasków na szybko i nie wiem jak szybko uda mi się to załatwić.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
KonradL napisał:
Dowiedziałeś się czegoś na temat przepisywania insuliny, glukometru i pasków? Jeśli tak to daj znać czy specjalista czy rodzinny i ile kosztują, dzięki. Ja przyjeżdżam od 3 lat na sezon dorszowy jakieś 4-5 mies i zawsze robię zapas z Polski, ale tym razem potrzebuję pasków na szybko i nie wiem jak szybko uda mi się to załatwić.Pozdrawiam.

To idz na dyżur do byle lekarza i ci to wystawi od ręki
Kwoty raczej symboliczne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów

(Coturobie)
Stały Bywalec
Jak masz pytania to spokojnie napisz na gosia9902@icloud.com . Odpisze.
Moj syn jest diabetykiem od 3 lat. Ma 15 lat.
Nie ma zadnych problemow ze sprzetem czy otrzymaniem wszystkiego co chce osnisnie insuliny czy oompy czy czujnika czy aparatu do mierzenia cukru.
Dzis piszesz maila to jutro ci wysylaja paczke i juz. Mozesz pojechac do szpitala i tez dostaniesz wszystko.
Nie narzekam. Wszystko jest ok.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok