Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Leczenie Hemofilii w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
piotr langa Agata Dymna Basia Radoń Radocrachu (2580 niezalogowanych)
2 Posty

(Ma9)
Wiking
Witam. Czy ktoś z użytkowników forum jest chory na hemofilię, mieszka w Norwegii i korzysta tam z leczenia, lub może miał do czynienia z taką osobą? Jestem chory na ciężką postać hemofilii B i niestety konieczne jest przyjmowanie specjalnego preparatu. Nie można go kupić w aptece i jest w postaci zastrzyków oraz musi być przechowywany w odpowiedniej temperaturze więc z transportem też jest problem. Byłem w Norwegii trzy lata temu ponieważ ojciec od kilku lat tam mieszka i pracuje. Chciałbym zamieszkać w Nor i znaleźć pracę co w moim przypadku jest dość skomplikowaną sprawą gdyż nie mogę narażać się na żadne urazy itp. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Gdzie nie spojrzysz tylko hemofile i hemofile. Parady, ciuchy od projektantow, dyskryminacja.Sami mowicie, ze to nie choroba a teraz co?

Zreszta żeńcie sie z kim chcecie tylko dzieci nie adoptujcie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Ma9)
Wiking
Naucz się kolego czytać ze zrozumieniem posty i pytania, odpowiedziałeś na jedno moje? Gwarantuję że po jednym dniu walki z tą chorobą i wiecznym niedostatkiem leków byś wymiękł. Znam takich jak Ty co głośno szczekają na forach po drugiej stronie monitora a w życiu pizd....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Ma9 napisał:
Naucz się kolego czytać ze zrozumieniem posty i pytania, odpowiedziałeś na jedno moje? Gwarantuję że po jednym dniu walki z tą chorobą i wiecznym niedostatkiem leków byś wymiękł. Znam takich jak Ty co głośno szczekają na forach po drugiej stronie monitora a w życiu pizd....

Kazdej nazwie przypisujemy pewna role znaczeniowa- nazywamy to supozycja. Jezeli widzisz tam jakiekolwiek drwiny z choroby, to oznacza jedynie iz wraz z hemofilia cierpisz na przynajmniej lekkie uposledzenie. Przeczytaj jeszcze raz post, pomysl?

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Ewa L
(efa)
Wiking
żenujący poziom dyskusji, współczuję choroby i przepraszam za kretyna który będąc głupcem udaje mądrego.
Miałam kiedyś badanie zwane koagulogramem przy okazji pojawienia się guzków związanych hemoroidami. Sporo pomagają czasem artykuły w internecie http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-pokarmowy/leki-na-hemoroidy.html szczególnie gdy nie mamy z kim o tym porozmawiać. Forum nie zawsze jest dobrym źródłem informacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok