Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

9 Postów
paweł białko
(chytry)
Wiking
jak narazie to ty mi ukradłes pieniadze i nie tylko TOMASZU MYSIARA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
Tomasz123

zazdrascisz

Co to znaczy?Wyjezdzasz z ukraincem,a sam debil.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Basia chesterka
(Basia40)
Nowicjusz
Zaklada sie w banku konto depozytowe na 2 osoby wynajmujacy i wynajemca i na koniec sie wyplaca pieniadze albo jeden albo 2 bierze u mnie do dzis jest juz z 5 lat nie wyplacilam pieniedzy z konta ale gospodarz tez nie dostal i sobie tak leza na tym koncie hahhaha ja ie stracilam a on nie zyskal hahha glupi polaczek myslal ze dostanie do rączki depozyt i bedzie mial kaske o nie nie nie zemna te numery .Tal wiec jak wynajmujecie pokoje mieszkania to wlasciciel ma zalozyc konto na depozyt i z upowaznieniem na ciebie i nie ma mozliwosci bez twojej zgody wyplacic tych pieniedzy nauczcie sie byc madrzy pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Basia40 napisał:
Zaklada sie w banku konto depozytowe na 2 osoby wynajmujacy i wynajemca i na koniec sie wyplaca pieniadze
W Spare-Bank1 , założenie takiego konta kosztuje ~600nik .
---
I może dlatego , są takie kłopoty około depozytowe ! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(tomasz1234)
Wiking
chytry napisał:
[quote]jak narazie to ty mi ukradłes pieniadze i nie tylko TOMASZU MYSIARA[/quote Ty Bialko jestez zlodziejem i mieszkajacym na Krzywy Ryj teraz naciagniesz swojego kuzyna IGORA ty to potrafisz ,Jak ta kontrol ze skattt czy komuny bedzie u mnie to zaraz pojedzie sprawdzic jak tam mieszkacie SPRAWIEDLIWI kochajacy prawo i podatki !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
Basia40

Wiemy Basia.Ale nie kazdy kto przyjechal do Norge ma konto.A Mysiara wie o tym i na tym zarabia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
tomasz1234 napisał:
[quote]chytry napisał:
jak narazie to ty mi ukradłes pieniadze i nie tylko TOMASZU MYSIARA

Nie peniaj Tomcziu.Kontrola u ciebie bedzie.I to wkrotce.A co do Bialko,on placi uczciwie za mieszkanie.I gowno mu zrobisz.W tym co piszesz widac STRACH.Boj sie.To normalne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(tomasz1234)
Wiking
Gabriel napisał:
Basia40 napisał:
Zaklada sie w banku konto depozytowe na 2 osoby wynajmujacy i wynajemca i na koniec sie wyplaca pieniadze
W Spare-Bank1 , założenie takiego konta kosztuje ~600nik .
---
I może dlatego , są takie kłopoty około depozytowe ! .
nic za to konto nie place w SB1 (nie jestem pewien)
jak wynajemcy podpadniesz to nie wyplacisz tych pieniedzy sam , Jdziesz na uklad 50/50 albo nic .Jak wynajemca przedstawi rachunki za szkody kture wyzadziles to pieniadze bedziesz musial odac wynajemcy .Czyli tak zle a tak nie dobze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
tomasz1234 napisał:...nic za to konto nie place w SB1 (nie jestem pewien)
jak wynajemcy podpadniesz to nie wyplacisz tych pieniedzy sam , Jdziesz na uklad 50/50 albo nic .Jak wynajemca przedstawi rachunki za szkody kture wyzadziles to pieniadze bedziesz musial odac wynajemcy .Czyli tak zle a tak nie dobze

Ale Ja jestem Pewien , ponieważ takie konto , właśnie miałem przez pół roku . w 2008 r.
---
Jeżeli wynajmujący jest SZKODNIKIEM to i owszem .
---
Niemniej Ja , gdy wchodzę do lokalu z umową w ręku , to najpierw spisuję zaistniały stan i robię aktualne zdjęcia uszkodzeń ... a dopiero następnie taką umowę podpisuję .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Konrad M
(kai85)
Wiking
Użytkownik "tomasz1234" napisał:

"Uwaga NARKOMAN

Konrad *** pracuje dla ***
Jest osoba uzalezniana i handluje narkotykami

Wynajmowalem tej osobie to prawda
W kontrakcie jest zaznaczone zakaz palenia (papierosow marijuana itp )

Wiec ????"




Użytkownik "tomasz1234" publikując wspomniany post dopuścił się przestępstw:
- art. 212 § 1 i 2 Kodeksu karnego,
- art. 216 § 1 i 2 Kodeksu karnego,
- art. 23 Kodeksu karnego
czyli:
Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.).
oraz:
Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
jak również:
Naruszenie Dóbr osobistych osób fizycznych (cześć (godność i dobre imię), nazwisko lub pseudonim, wizerunek)-(art. 23 Kodeksu karnego)



Używając danych osobowych zamieścił wpis na forum publicznym podając nieprawidłowe, nie poparte żadnymi dowodami informacje.
W związku z powyższym i brakiem reakcji moderatora forum oświadczam, że informacje podane przez użytkownika "tomasz1234" ją nieprawidłowe i godzą w moje dobro osobiste.
Handel narkotykami jest przestępstwem zagrożonym pozbawieniem wolności do lat 10 wg, polskiego kodeksu karnego.


Art. 59 ustawy o przeciwdzialaniu narkomanii
1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej
osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo
nakłania do użycia takiego środka lub substancji,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.


Oświadczam, że nigdy nie sprzedawałem nikomu żadnych narkotyków. Nie byłem, nie jestem i nie zamierzam być narkomanem, osobą uzależnioną i jak już wspomniałem nigdy nie miałem nic wspólnego ze sprzedażą narkotyków, ani na terenie Norwegii, ani w Polsce ani żadnym innym kraju świata.
Ponadto nigdy nie wciągałem, nie wstrzykiwałem sobie w krwiobieg, ani nie wcierałem sobie w pięty narkotyku "marijuana". Tyczy się to również sprzedaży o czym pisalem powyżej.

Jeżeli handel środkami odurzającymi miał miejsce w domu "tomasz1234", lub o tym wiedział, to dlaczego nie poinformował on policji (lub mnie wyrzucił)? Czy "tomasz1234" ma jakiekolwiek dowody na handel narkotykami? Świadków, domniemanych klientów, czy ślady wyimaginowanych narkotyków? Nigdy nie znałem i nie znam żadnych dystrybutorów, sprzedawców, czy odbiorców jakichkolwiek narkotyków. Ba nigdy nie kupowałem papierosów, alkoholu, czy nawet piwa z nielegalnego źródła.

Ponadto zastanawia mnie skąd "tomasz1234" może posiadać takie informację, skoro ostatni kontakt miałem z nim w dniu 06.01.2013, w dniu w którym przyjechałem do niego w celu oddania kluczy i odzyskania depozytu, którego nie otrzymałem. Czyli ponad 11 miesięcy temu! Mimo to "tomasz1234" twierdzi że jestem narkomanem i handluje narotykami.
U użytkownika "tomasz1234" mieszkałem w okresie 08-12.2012.
Mam świadka, Mariusza S., który mieszkał w tym czasie w drugim pokoju i może poświadczyć prawdę, tj. że nie sprzedawałem narkotyków oraż, że nie jestem narkomanem.
Dodatkowo firma o której "tomasz1234" wspomniał posiada zaawansowaną politykę anty-narkotykową i anty-alkoholową. I do tej pory ani nigdy w przyszłości (czego jestem pewien na 100%) nie zostałem (i nie zostanę) dyscyplinarnie zwolniony.

Bulwersujące jest, że osoba o której można przeczytać w innych postach informację : "w ręke wstrzyknał sobie white spirit i znowu dostał zwolnienie", czyli zaawansowanego narkomana oskarża inne osoby o takie czyny.

Użytkownik "tomasz1234" ostrzega przed jakąś inną osobą nazywając ją zodziejem, a o użytkownikowi "tomasz1234" można przeczytać, że "JEŻDZI PO NOCACH SWOIM CZARNYM WW PASSATEM COMBI OKRADAĆ HYTY I PRYWATNE NIERUCHOMOŚCI" oraz "WŁAMAŁ SIĘ DO JAKIEGOS SCHONISKA PRZY WYCIAGU NARCIARSKIM ,WLAZŁ TAM PRZEZ OKNO,CO TY Z TAMTĄD UKRADŁEŚ? ALKOHOLE RÓŻNEGO RODZAJU,JAKIES PUSZKI Z JEDZENIEM I KUPĘ INNYCH RZECZY."
Sam mogę potwierdzić, że użytkownik "tomasz1234" ukradł Mariuszowi S. bieliznę osobistą (majtki i skarpetki). Mariusz S. podejrzewa "tomasz1234", że "jest fetyszystą".
Mi natomiast "tomasz1234" opowiadał, że będąc w niemieckiej agencji towarzyskiej "zesrał się prostytutce na klatę i rozsmarowal na niej gówno". Nie wiem, czy historia przedstawiona przez użytkownika "tomasz1234" jest prawdziwa, gdyż nie byłem jej świadkiem, natomiast słyszałem jak o niej opowiadał. Świadczy to o zaburzeniach seksywalnych wspomnianej osoby, o jej dewiacji. Przykre jest to że 38-letnia osoba nie wie jak obcuje się z kobieta.

Użytkownik "tomasz1234" w ramach toczącej się przeciwko niemu debacie, zamiast bronić się w sposób rzetelny i uczciwy, dopuścił się przestępstw. Opublikował nieprawdziwe informacje nie przedstawiająć żadnych dowodów. Ponadto osoby, które czytają cały wątek mogą wysnuć wnioski, że osoby które mieszkały u "tomasz1234" to narkoman oraz sprzedawca narkotyków w jednym, złodziej, oraz osoba przebywająca na terenie Norwegii nielegalnie. Czyli generalnie nieciekawe środowisko. To powinno stanowić sygnał, że nie warto się w takie towarzystko pakować.
Poza tym proszę zauważyć, że są to informacje przedstawione przez wynajmującego, czyli mieszkając we wspomnienym grajdole narażacie się Państwo na taką sytuację czyli:
Mieszkanie z osobą niezrównoważoną psychicznie (w charakterze najemcy), która może w każdej chwili wynajmującego wyrzucić, znieważyć publicznie (nawet w odległej przyszłości), ponadto odzyskanie depozytu porównywalne jest z szansą trafienie szóstki w totka. Nadmienię, że w domu jest zimno. Najemca nie pali w piecu. Sporadycznie pali liście i śmieci, które nie dają zbyt dużo ciepła.
Użytkownik "tomasz1234" nawołuje do zgłaszania się osób którym nie oddał depozytu. Ja zapytam inaczej: niech on wymieni chociaż jedną osobę, której oddał depozyt, bo ja takowych nie znam. Znam przypadek gdy wyrzucił z wynajmowanego mieszkania w hyblu niejakiego Marka, gdy tylko jego pies (suczka) oszczenił się.

Nie zamierzam dalej uczestniczyć, w tej żenującej dyskusji. Chciałem jedynie zdementować nieprawdziwe informacje podane przez użytkownika "tomasz1234" na mój temat. I nie życzę sobie kolejnych obrażających mnie postów. Ja w całym swoim wywodzie ani razu nie użyłem ani imienia, ani nazwiska użytkownika "tomasz1234", gdyż zestawianie danych osobowych z jakimikolwiek zarzutami może skutkować odpowiedzialnością karną. Użytkownik "tomasz1234" dopuścił się przestępstwa i ja zdecydowanie sprzeciwiam się takiemu haniebnemu zachowaniu. Dalsze działanie przestępcze użytkownika "tomasz1234" przeciwko mnie będzie wiązało się z doniesieniem do prokuratury. Ponadto nigdy do tej pory nie spotkałem się z takim chamstwem i prostactwem. Nic dziwnego, że "tomasz1234" nie ma żadnych znajomych wśród Polaków. Zadaje się tylko ze Słowakami, Litwinami i Rosjanami. Polacy przekonami się jakim podłym jest człowiekiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok