Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Suplementy oraz siłownia - Norwegia

1 Post
Daniel Koziebrodzki
(DanielKoziebrodzki)
Wiking
Witam planuję przywieźć w lipcu do Norwegi 5 kg opakowanie białko oraz kreatynę samolotem czy to jest w ogóle legalne???Z góry dziękuje za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Romek Bezbuta
(rombut)
Wiking
spoko jest
ja woze reguralnie kreatyne, bialko , hmb. glutamine jakies witaminki i aminokwasy.
slyszalem jedynie ze animal pack nie jest mile widziany ale nie jestem pewien
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
DanielKoziebrodzki napisał:
Witam planuję przywieźć w lipcu do Norwegi 5 kg opakowanie białko oraz kreatynę samolotem czy to jest w ogóle legalne???Z góry dziękuje za odpowiedz
Nie wiem , jak jest z przewozem przez granice lotniskowe , niemniej w ... Dobrych Norweskich Sklepach Sportowych ... można swobodnie kupić opakowania Kreatyny ... .
---
Ceny jakie są na ten specyfik , Nie są aż tak powalające , by to "gówno" targać z polski ...!

Niemniej ...
---
Przy okazji pamiętaj iż ostatnio jest nasilona Kontrola szczegółowa , takich wynalazków !!!
Jednak związana z NARKOTYKAMI ...!!! .
I PREPARATY TWOJE , MOGĄ BYĆ ZABRANE DO ANALIZY W TYM KIERUNKU ...
Skoro ostatnio z polski , przemycano Narkotyki w Kapuście Kiszonej to co dopiero w Kreatynie i Białku , nawet jak będziesz miał rachunek z apteki !.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
akra0 napisał:
spoko jest
ja woze reguralnie kreatyne, bialko , hmb. glutamine jakies witaminki i aminokwasy.
slyszalem jedynie ze animal pack nie jest mile widziany ale nie jestem pewien
A można wiedzieć w jakim celu wy to targacie z polski? chodzi o co? o cene czy jakość?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
AndersB napisał:
...w jakim celu wy to targacie z polski? chodzi o co? o cene czy jakość?
Raczej chodzi o wypaczenie , pod wrażeniem ilości koron za podobne opakowanie .
Nie wnikając w przelicznik zarobkowy .
---
Nie wiem jak jest z białkami ?.
Jednak z kreatyną , to o jakiej jakości można tu mówić ?, o ile oczywiście , związek ten jest w Polsce , nabywany z Legalnego źródła i bez "innych" ulepszaczy ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
gabriel napisał:
AndersB napisał:
...w jakim celu wy to targacie z polski? chodzi o co? o cene czy jakość?
Raczej chodzi o wypaczenie , pod wrażeniem ilości koron za podobne opakowanie .
Nie wnikając w przelicznik zarobkowy .
---
Nie wiem jak jest z białkami ?.
Jednak z kreatyną , to o jakiej jakości można tu mówić ?, o ile oczywiście , związek ten jest w Polsce , nabywany z Legalnego źródła i bez "innych" ulepszaczy ...
jakość jest lepsza, wybór też daje rade wystarczy poszukać a ceny? jak trafisz na promocje tak jak teraz 3000g białka z 600nok na 300nok. creatyna 189nok. za 1 dzien roboty nakupisz tyle towaru że hoho. więc niech mi ktoś odpowie PO CO TO TARGACIE?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Torstein Melve
(Torstein)
Wiking
Kolega nie pytał czy się opłaca, ale czy wolno przewozić.
Przewozić możesz, ale zeby ilość towaru nie wskazywala na handel.
Co do Animal Pack to nie jest on dopuszczony do obrotu w Norwegii, ale jedną puszkę możesz przewieźć bez problemu, tylko nie w bagażu podręcznym...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Torstein napisał:
Kolega nie pytał czy się opłaca, ale czy wolno przewozić.
Przewozić możesz, ale zeby ilość towaru nie wskazywala na handel.
Co do Animal Pack to nie jest on dopuszczony do obrotu w Norwegii, ale jedną puszkę możesz przewieźć bez problemu, tylko nie w bagażu podręcznym...
możesz przewozić tylko po co? tak jak gabriel napisał mogą zatrzymać wszystko do analizy, na wyniki troche pocxzekasz a jak stwierdzą że skład "czegoś tam" przekracza ich dopuszczalne normy to beknie "kolega".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Torstein Melve
(Torstein)
Wiking
Po co ???
Jest taniej i nieważne że zarabia po Norwesku.
Jeśli chce zaoszczędzić to jego sprawa, ja przewożę czasami po 15kg supli i nigdy nie pobierano mi nic do analizy (raz tylko pieska zawołali i zapytali czy mogą białko otworzyc).
Suplementy to suplementy, jak będziesz miał pecha to i kosmetyki Ci przebadają...
Nie przesadzajcie z tymi kontrolami lecisz w końcu EOG do EOG a nie do Kanady czy Australii...
Poza Tym każdy ma swoje ulubione i sprawdzone marki supli, których w Norwegii nie kupisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Torstein napisał:
Po co ???
Jest taniej i nieważne że zarabia po Norwesku.
Jeśli chce zaoszczędzić to jego sprawa, ja przewożę czasami po 15kg supli i nigdy nie pobierano mi nic do analizy (raz tylko pieska zawołali i zapytali czy mogą białko otworzyc).
Suplementy to suplementy, jak będziesz miał pecha to i kosmetyki Ci przebadają...
Nie przesadzajcie z tymi kontrolami lecisz w końcu EOG do EOG a nie do Kanady czy Australii...
Poza Tym każdy ma swoje ulubione i sprawdzone marki supli, których w Norwegii nie kupisz
samochodem moge zrozumieć te 150zł ci zostanie w kieszeni ale on chce samolotem to wieźć, co jest całkowicie bez sensu dlatego mu polecam pójść tu do sklepu i spróbować, bedzie miał porównanie które lepsze, a zamiast 5kg odżywki niech se wszadzi 5kg cycków z kurczaka do torby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok