Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

urodziny 6 latka - Norwegia

14 Posty
Ba Ka
(dobranocka)
Wiking
Macie jakieś pomysły jak zorganizować urodziny 6 latkowi? Syn jest zapraszany do dzieci do domu, ja niestety nie mam warunków mieszkaniowych, mamy bardzo mały metraż, raczej nie widzę tego tu, więc wolałbym coś w 'terenie'. Podzielcie się doświadczeniami prosze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Damian Rzeszów
(Patronas)
Początkujący
dobranocka napisał:
Macie jakieś pomysły jak zorganizować urodziny 6 latkowi? Syn jest zapraszany do dzieci do domu, ja niestety nie mam warunków mieszkaniowych, mamy bardzo mały metraż, raczej nie widzę tego tu, więc wolałbym coś w 'terenie'. Podzielcie się doświadczeniami prosze

A będą jeszcze inne dzieci ?
Jak masz talent to jakieś coś do grania wynieś i disco im zrób .
Oczywiście jakiś bufecik soki , owoce , chipsy , orzeszki
Dodatkowo gry i zabawy . Wyścig w workach ,ciuciubabka , rzutki , wyścigi , konkurs malarski .

I kilka linków : specjalne-okazje.pl/artykul/w-plenerze-6...rodziny-i-kinderbale

parenting.pl/portal/zabawy-grupowe-dla-dzieci

"
Trampoline
Sett ut en trampoline i bakgården. Trampoliner naturlig tiltrekke seg barn på et treningsprogram. Ungene kan bare hoppe i 30 minutter eller du kan spille et spill av Simon sier med dem. Mens de er hopp, har de berører nesen eller gni sine mager. Bedre ennå, har dem begge samtidig. Du kan til og med gi dem en ball og få dem sprette ballen samtidig som de er hopping. Uansett hvilken barnet mister kontroll over ballen først, er ute. Barnet som står igjen som vinner."

Jest mnóstwo możliwości wystarczy chcieć .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
dobranocka napisał:
Macie jakieś pomysły jak zorganizować urodziny 6 latkowi? Syn jest zapraszany do dzieci do domu, ja niestety nie mam warunków mieszkaniowych, mamy bardzo mały metraż, raczej nie widzę tego tu, więc wolałbym coś w 'terenie'. Podzielcie się doświadczeniami prosze
Jeżeli Syn chodzi do przedszkola , a masz dobrą komunikację między Paniami w przedszkolu . To spytaj się czy nie możesz właśnie tam zrobić Przyjęcie urodzinowe właśnie z braku odpowiedniego lokalu w własnym domu .
---
Tu u Mnie na Osiedlu , są trzy przedszkola i co rusz , Wisi Flaga i dzieci wraz z rodzicami , bawią się wyśmienicie tak na zewnątrz jak i w środku .
---
Ostatnio wisiała Flaga Czeska ... czyli jakieś dziecko , Rodziców z Czech ...
---
Naprawdę to nie jest żaden wstyd poprosić przedszkole o pomoc .... Dzięki temu również i Ty nawiążesz bliższe znajomości z otoczeniem Dziecka .
---
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
norwedzy czesto robia urodziny w przedszkolach nawet dla dzieci 10 letnich

albo jak masz obok jakis klub ,burgerking , dom kultury.biblioteke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
patim napisał:
norwedzy czesto robia urodziny w przedszkolach nawet dla dzieci 10 letnich

albo jak masz obok jakis klub ,burgerking , dom kultury.biblioteke

Bowling i kino sa bardzo popularne. Oraz urodziny w miejscach takich jak:
www.lekelanddrammen.no/
Kina maja czesto opcje, ze dzieci najpierw ogladaja film, a pozniej maja np. pizze w osobnym lokalu. Bowling tak samo. Jak i lekeland - odpowiedniki lekeland znajdziesz prawie w kazym miescie.
Wszystko to bardziej kosztowne niz urzadzanie w domu, ale osobiscie uwazam, ze duzo lepsze. Mi osobiscie najbardziej do gustu przypadlo kino - po filmie dzieci sa tak przejete, ze w sumie nie trzeba ich wcale pilnowc, i do tego 1,5 godziny ciszy i spokoju na poczatku urodzin (film, najlepiej 3D), a pozniej tylko 0,5 godziny z pizza i ciastem i koniec.
Tak wiec osobiscie polecam te najdrozsza opcje - czyli kinio. Kosztowne, ale warto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok