Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

FAKTURA - Norwegia

Czytali temat:
Sylwester Hinc (569 niezalogowanych)
2 Posty
Sylwester Hinc
(kielek11)
Wiking
mam problem z płatnoscia .wykonałem usługe wcale nie mała,i klient niechce płacic.poszukuje osoby lub firmy która pomogła by zająć sie tą sprawa,ewentualnie wskazła by droge roszczenia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Jezeli korzystasz z ksiegowego, to najlepiej zapytaj jego. Jezeli nie, to napisz np. do nich: www.lindorff.no .
Oglolnikowo robi sie to tak; wysylasz pierwsze wezwanie do zaplaty (purring), w przypadku braku platnosci po ok 14-stu dniach wysylasz drugie. Jezeli nadal nie ma zadnej reakcji zglaszasz sie do jakiejkolwiek firmy zajmujacej sie naleznosciami (np. wspomniany Lindorff). Oni rozpatrza sprawe i wysla kolejne wezwanie do zaplaty. Naturalnie platnik ma wtedy mozliwosc uzasadnienia, dlaczego nie zaplacil, wiec jezeli masz z nim konflikt, to jego przyczyna wyplynie..

Jezeli jednak chodzi o ''platnosc'', a nie o fakture.. to pozostaje Ci model wschodnioeuropejski..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Sylwester Hinc
(kielek11)
Wiking
odnośnie płatności to własnie f ra w tym przypadku model o ktorym wspomniałes ma uzasadnienie .dzieki za wskazania to jest już cos o tego zaczne bo biuro rach.tak samo mnie kieruje.dzieki za info
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok