Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(1020 niezalogowanych)
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
ciekawski napisał:
Czyzby to byl Mase??
same bzdury...



powiatowy myśliciel napisał:
przecież nikogo z Norwegów nie obchodzi co ktoś ma w Polsce, czy buduje dom, czy ma np. 5 samochodów, czy np. jest po rozwodzie --- wszystko co robisz tutaj , podatki, mieszkanie, dom , sytuacja materialna,ilość dzieci.. itd. jest możliwość rozliczenia tego, ale nie poza obszarem Norwegii. Widzisz Sethur i już widać jak gość myśli-- czy tu jest mądrość, nie wiem ile lat ma jego syn , ale jeśli jeszcze nie osiągną 18 roku życia mógłby pobierać zasiłek na niego-- a tak buli hajs z własnej kieszeni


Tjaa.. tylko dzwonic przestal.. Trzeba przyznac, poprawia styl pisania.. pomyslalby kto hehe..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
Sethur napisał:
ciekawski napisał:
Czyzby to byl Mase??
same bzdury...



powiatowy myśliciel napisał:
przecież nikogo z Norwegów nie obchodzi co ktoś ma w Polsce, czy buduje dom, czy ma np. 5 samochodów, czy np. jest po rozwodzie --- wszystko co robisz tutaj , podatki, mieszkanie, dom , sytuacja materialna,ilość dzieci.. itd. jest możliwość rozliczenia tego, ale nie poza obszarem Norwegii. Widzisz Sethur i już widać jak gość myśli-- czy tu jest mądrość, nie wiem ile lat ma jego syn , ale jeśli jeszcze nie osiągną 18 roku życia mógłby pobierać zasiłek na niego-- a tak buli hajs z własnej kieszeni


Tjaa.. tylko dzwonic przestal.. Trzeba przyznac, poprawia styl pisania.. pomyslalby kto hehe..


Heh
Nowy nick (mase-bobka) zobowiazuje, a nie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
przynajmniej coś napisałem obiektywnie, w przeciwieństwie do innych co jak widać swojego zdania nie mają--- a oceniać i krytykować kogoś jest zawsze najlepiej i najmilej , chociaż tyle bo pewnie wogóle nie zaistniał by na forum jeden z drugim

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
w takim razie Fiona66 , odpowiedz autorowi postu jak to jest i wogóle, bo ty się na tym znasz najlepiej... , wykaż się ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
przynajmniej coś napisałem obiektywnie (...)

Nuuu.. obiektywnie i na dodatek abstrachujac od tematu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
nie zawijam się w ten temat więcej , swoje i tak wiem ... jeśli ktoś wie więcej na takie tematy to proszę bardzo, sam chętnie poczytam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok