Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Tax assessment notice 2016 - Norwegia

Czytali temat:
MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo noregg Marej CYPIS7 Luno (942 niezalogowanych)
1 Post
Luno
(Luno)
Wiking
Witam,

Mam pytanie odnośnie Tax assessment notice 2016 gdyż takowy dokument dostałem na swój adres zameldowania w Polsce, w dokumencie jest napisane iż mam 7910 NOK Balance in your favour co raczej znaczy ,że te pieniążki będą mi zwrócone, jak dzwoniłem kilka miesięcy temu gdzie jeszcze mój podatek nie był obliczony Pani ze skatte powiedziała mi iż prawdopodobnie otrzymam czek do realizacji w Polsce, teraz tak Tax assessment notice 2016 dostałem jakies 2 tygodnie temu, a czeku dalej nie mam, a prace skończyłem gdzieś w październiku ubiegłego roku, na umowie z pracy miałem podany nr. konta w norwegii natomiast to nie było moje konto i czy jest możliwość ,że właśnie Skatte przesłało zwrot podatku na nie moje konto? Dodam ,iż nigdy nie posiadałem własnego konta w Norwegii. I ewentualnie jakby ktoś mógłby podzielić się informacją ile taki czek idzie do Polski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Luno napisał:
Witam,

Mam pytanie odnośnie Tax assessment notice 2016 gdyż takowy dokument dostałem na swój adres zameldowania w Polsce, w dokumencie jest napisane iż mam 7910 NOK Balance in your favour co raczej znaczy ,że te pieniążki będą mi zwrócone, jak dzwoniłem kilka miesięcy temu gdzie jeszcze mój podatek nie był obliczony Pani ze skatte powiedziała mi iż prawdopodobnie otrzymam czek do realizacji w Polsce, teraz tak Tax assessment notice 2016 dostałem jakies 2 tygodnie temu, a czeku dalej nie mam, a prace skończyłem gdzieś w październiku ubiegłego roku, na umowie z pracy miałem podany nr. konta w norwegii natomiast to nie było moje konto i czy jest możliwość ,że właśnie Skatte przesłało zwrot podatku na nie moje konto? Dodam ,iż nigdy nie posiadałem własnego konta w Norwegii. I ewentualnie jakby ktoś mógłby podzielić się informacją ile taki czek idzie do Polski?


Z informacji, które Pan przedstawił wynika, że powinien Pan otrzymać zwrot. Na wyniku rozliczenia podatkowego powinna widnieć również informacja w jakiej formie go Pan otrzyma. Jeżeli w formie czeku, zostanie on dostarczony na adres, który ma Pan zgłoszony do norweskiego rejestru ludności.

Więcej informacji: www.multinor.no
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok