Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Może ktoś wie - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... jan paweł Simon B. K F Kamil Wisniewski Wieslaw Ozog sweet man Mateusz.Mojanorwegia Xxx Garris (559 niezalogowanych)
26 Postów
Simon B.
(kafel84)
Wiking
Może ktoś wie do kogo złożyć skargę na wg. mnie niesłusznie nałożony mi mandat przez Norweską Policję. Z góry dziękuję za porady w stylu ...: nie składaj skargi, bo i tak przegrasz ... Wiem, że mam rację i wiem że mam prawo złożyć skargę na decyzję Policji, nie wiem tylko gdzie. Proszę o radę do kogo złożyć skargę na wg. mnie niesłusznie nałożony mi mandat przez Norweską Policję. Z góry dziękuję za porady w stylu ...: nie składaj skargi, bo i tak przegrasz ... Wiem, że mam rację i wiem że mam prawo złożyć skargę na decyzję Policji, nie wiem tylko gdzie. Proszę o radę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
kafel84 napisał:
Może ktoś wie do kogo złożyć skargę na wg. mnie niesłusznie nałożony mi mandat przez Norweską Policję.
Z góry dziękuję za porady w stylu ...: nie składaj skargi, bo i tak przegrasz ...
Wiem, że mam rację i wiem że mam prawo złożyć skargę na decyzję Policji, nie wiem tylko gdzie.
Proszę o radę .

Sprawa jest prosta.
Z tyłu mandatu, jest podany adres, gdzie składa się konkretne odwołanie.

Wszystkie skargi składa się TYLKO do adwokata policyjnego, którego adres tak pocztowy jak i mailowy, znajduje się na odwrocie każdego mandatu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok