Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Chcę wysłać meldekort (termin na dzis) ale usługa niedostępna - Norwegia

Czytali temat:
Jan Kovalsky M N Joanna Kuchnicka Zbigniew Ergo ja ja Emila En Mateusz.Mojanorwegia Xxx wojciechooo Ole_Nordmann Boguslaw Piskorz emil25 Lord_Wader Wader (1281 niezalogowanych)
6 Postów
Boguslaw Piskorz
(Boguslaw_Piskorz)
Wiking
Witam, mam wyznaczony na dzis termin wysyłania meldekort, ale jest do niedzieli wieczór konserwacja systemu i nie mam jak tego zrobić. Poradźcie co robić bo wygląda że nie ze swojej winy dzisiejszego terminu nie dotrzymam. Nie moge się do NAV dodzwonic bo infolinia tylko do piątku. Pozdrawiam. BP
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Boguslaw_Piskorz napisał:
Witam, mam wyznaczony na dzis termin wysyłania meldekort, ale jest do niedzieli wieczór konserwacja systemu i nie mam jak tego zrobić. Poradźcie co robić bo wygląda że nie ze swojej winy dzisiejszego terminu nie dotrzymam. Nie moge się do NAV dodzwonic bo infolinia tylko do piątku. Pozdrawiam. BP
A czego czekali do ostatniego dnia? Przeciez jest chyba cos caly tydzien na wypelnienie karty.
Czyzby w Polsce byli
Tak na serio, to mozesz zadzwonic w poniedzialek do osoby w NAV prowadzacej twoja sprawe i wyjasnic sytuacje. Na pewno nie bedzie problemu. No i oczywiscie sprawdzic dzisiaj czy jutro strone - moze bedzie czynna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Nav często aktualizuje i konserwuje swoja stronę w weekendy ty akurat się nie przemówi za bardzo dlatego że twoje terminy są przydzielane z automatu przez komputer , a nie konkretnego urzędnika. Jeśli wyślesz w poniedziałek rano to nic ci za to nie zrobią i nie będziesz miał problemów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok