Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
SENTEX napisał:
high_octane napisał:
\\\'ze pozbywanie sie specjalistow bylo blede wiec w jeszcze w 2017r nastąpi zatrudnianie do olejowek - to nie bedzie zatrudnianie setek ludzi ale jednak ..\\\'

Teraz mi odpowiedz geniuszu ekonomi, jesli zwolniono tysiace a zatrudnia setki to gdzie tu widzisz rynek pracownika. Czego ci pracodawcy maja zalowac. Ludzie z doswiadczeniem dalej siedza na bezrobociu. Moga ich wziasc kiedy beda chcieli. Ropa jest obecnie po 50 $, rynek bedzie dalej kulawy. Spawacz udaje wielkiego eksperta od ropy.

Spawacz to moze byl twoj ojciec ja dla twojej informacji jestem Senior Field Engineer SQT


...SENTEXIE nie dziw się ,że ci nie wieżą w tego inzyniera...
...twoje wpisy moga temu przeczyć...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Taki z ciebie inżynier jak zemnie papież. Operator powierzchni to też tytuł techniczny doktorze ekonomi. Sprawa jest prosta z przemysłem wydobywczym chroniczny brak ofert pracy w tej gałęzi co mnie że baryłka ropy jest po 30 czy 50 dolarów na rynku pracy to nic się nie zmieniło.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Field Marshal Senior Field Engineer SQT widze, ze ty lubisz pisac o niczym. Zatrudnia 100 osob na 2,6 mln pracujacych w Norwegii. Wiadomo, ze jak cena ropy pojdzie do gory to i zamowienia w przemysle wzrosna. Wez ty sie zatrudnij jako komentator w telewizji. Tam tez tak lubia paplac bez sensu, zeby zapchac czas antenowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Hej Ole_Nordmann teraz tu się schowałeś dalej udajesz wujka dobra rada ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Tak koniecznie w biznes informacjach lub poradniku małego ekonomisty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Długo nad tym myślałeś, czy kogoś cytujesz ??? A takie konta jak twoje powinny być bez powrotnie usunięte z tego forum !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
aqqq
(aqqq)
Wiking
Witam,

Bardzo dziekuje za konsktruktywne, wypowiedzi, ktore odnosza sie do tematu. Napewno rozjasnilo mi to troszke sytuacje. : )

A co do pozostalych wpisow ... No coz, widze ze atmosfera miedzy Polakami panuje taka jak w UK xD Tzn. polacy sie nie szanuja kloca sie i wyzywaja. xD Takze pod tym wzgledem jest tak samo jak w UK xD.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
aqqq
(aqqq)
Wiking
@high octane

Popelnilem drobna literowke, moze dlatego ze zbyt czesto nie uzywam polskiego, ale to napewno nie jest powod do obrazania. W tym momencie poziom dyskusji na tym forum osiagnal stan krytyczny I pozostaje mi sie tylko wylogowac. Pozdrawiam z UK.

Pan uzytkownik @(Maciek77)

Puki co nie wybieram sie do Norwegii. Mam prace w UK z ktorej jestem zadowolony, Chcialem zdobyc jedynie rozeznanie, miec plan awaryjny na wypadek jakis nieprzyjemnosci po brexicie.
Do Anglii pojechalem w tzw. ciemno, prace mialem ogarnieta po tygodniu, po dwoch zaczalem pracowac. Takze chyba nie najgorzej u mnie z “szybka aklimatyzacja” w nowym miejscu. Z angielskim chyba tez nie najgorzej Dziekuje za odpowiedz I za wszystkie konstruktywne komentarze.

PS: Pisze z laptopa, kupionego w Anglii, stad brak polskich znakow w mojej wypowiedzi. Jesli popelnilem jakis blad ortograficzny, jezykowy lub typ podobny. To z gory przepraszam nie mam zamiaru nikogo urazac, ani tym bardzie sie “wywyzszac”.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Maciek77)
Wiking
rozumiem pozdrawiam i powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
W Z
(wozarz)
Wiking
Witam!

Powodzenia.
Zobacz na priv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok