Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

problem z kartą do bankomatu - Norwegia

2 Posty
Anna Łaszkiewicz
(ania1989111)
Wiking
co zrobić jak w polsce bankomat wciągnął mi norweską kartę ? konto mam w nordea a nie jestem już w norwegii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
Natali B
(Natali666)
Początkujący
Ja bym zadzwonila najpierw na numer awaryjny ktory powinien byc podany na bankomacie zeby zglosic zaistniala sytuacje, oni powinni powiedziec co dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Jakiś czas temu miałem podobną sytuację bankomat z sieci euro net wciągnął mi kartę z Norweskiego banku Nordea. Zadzwoniłem najpierw do operatora bankomatu na numer, który znajduje się na bankomacie. Jednak dowiedziałem się że jeśli by to była karta z Polskiego Banku to operator odeśle kartę do mojego banku, ale że jest to karta z zagranicznego banku nie odzyskam jej z powrotem. A oni mają procedurę zniszczyć taka kartę jak najszybciej.
Powiem ci co ja zrobiłem jak masz inną kartę z tego banku z tyłu karty jest numer do biura obsługi klienta, a jak przebywasz zagranicą jest tam też drugi numer gdzie trzeba zadzwonić z zagranicy podam ci numer jaki ja mam na karcie 06001 na trenie Norwegii, a z Polski 0047 915 06001. Zadzwoń i zablokuj kartę ja najszybciej no i niestety przy okazji musisz zamówić nową kartę. Wiem że nowa karta jak jesteś w Norwegii przyjdzie do ciebie w ciągu dwóch tygodni, ale ja byłem w tym czasie dłużej w Polsce i na nową kartę czekałem ponad miesiąc. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Pieknie napisane na przyszlosc zawsze dzwonimy w celu blokady karty no i koniecznie wyrabiamy nowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok