Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pomoc kuchenna w waszej okolicy (pytania). - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Lunatyk
(Lunatyk)
Wiking
Witajcie,

Wraz z dziewczyną szukamy pracy jako pomoc kuchenna. Wcześniej pracowałem przy taśmie w Holandii, lecz teraz potrzebuję pracy dla dwojga osób, i to na dłuższy okres czasu. Oboje mamy dużo zapału i szacunku do pracy, przy czym nie ma dla nas znaczenia lokalizacja, czy to północ, czy południe.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Lunatyk napisał:
Witajcie,

Wraz z dziewczyną szukamy pracy jako pomoc kuchenna. Wcześniej pracowałem przy taśmie w Holandii, lecz teraz potrzebuję pracy dla dwojga osób, i to na dłuższy okres czasu. Oboje mamy dużo zapału i szacunku do pracy, przy czym nie ma dla nas znaczenia lokalizacja, czy to północ, czy południe.

Tutaj poszukajcie : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Zgłoś wpis
16 Postów
thorberg6
(thorberg6)
Wiking
Halo tu ziemia.
Jezyki znam takie i takie...
Doswiadczenie mam w...
Mieszkam...

Dlaczego potencjalny pracodawca miał by akurat Was zatrudnic? Czy raczej ściągnać z Polski, zalatwić lokum itp itd?

Wsiadaj w autko, zapakuj jedzenia, weź sporo gotówki i w droge szukać szczęścia.
Opcja 2 to gulesider.no , wyszukujemy hotele czy gdzie tam bys chcial pracowac i dzwonimy oraz wysyłamy CV.

Pozdrawiam i powodzenia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok