Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pytanie o attest od pracodawcy. - Norwegia

138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Witam wszystkich!!
Zaczołem nowy projekt u nowego pracodawcy. Okazało się ,że można troszke więcej zarobić po przedstawieniu jakiegoś attestu o doświadczeniu zawodowym:

Ang dokumentert arbeidserfaring med tipplastebil. Har du mer enn 3 år erfaring, må du sende oss kopi av attest fra arbeidsgiver, da får du + kr 11 pr time .

Miał może ktoś z Was taką sytuację? Wiecie może jakiej treści powinien być taki attest? Podobno może też być z innego kraju.
Pozdrawiam i dzięki za info....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Wiem kolego, ze ten attest umozliwi dodatek.
Chodzi mi o to, jakiej tresci mial on by byc???
Napisze sobie sam, podpisze mi go byly pracodawca i musi sie z nim zgodzic.
Moze sa tu osoby, ktore cos takiego juz przedstawialy??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Janusz Piasecki
(janusz1970)
Wiking
Kolego potrzebne tobie jest po polsku swiadectwo pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Janusz.... Na 3 lata doświadczenia w norwegi to ja mam norweski kontrakt od poprzedniego pracodawcy...Więc o wiele lepszy niż jakieś tam świadectwo pracy z polski z którego i tak nic nie zrozumieją jeśli go nie przetłumacze. U Ciebie lub u Twoich znajomych ,przeszło takie świadestwo pracy z polski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
krefes1 napisał:
Janusz.... Na 3 lata doświadczenia w norwegi to ja mam norweski kontrakt od poprzedniego pracodawcy...Więc o wiele lepszy niż jakieś tam świadectwo pracy z polski z którego i tak nic nie zrozumieją jeśli go nie przetłumacze. U Ciebie lub u Twoich znajomych ,przeszło takie świadestwo pracy z polski?
Jeśli pracowałeś u norka to kończąc pracę otrzymujesz slutt attest czyli świadectwo pracy,referencje i jest tam napisane jakim byleś pracownikiem i jakie masz kwalifikacje.nowy pracodawca może to zweryfikować dzwoniąc do starej firmy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
czesio2009 napisał:
krefes1 napisał:
Janusz.... Na 3 lata doświadczenia w norwegi to ja mam norweski kontrakt od poprzedniego pracodawcy...Więc o wiele lepszy niż jakieś tam świadectwo pracy z polski z którego i tak nic nie zrozumieją jeśli go nie przetłumacze. U Ciebie lub u Twoich znajomych ,przeszło takie świadestwo pracy z polski?
Jeśli pracowałeś u norka to kończąc pracę otrzymujesz slutt attest czyli świadectwo pracy,referencje i jest tam napisane jakim byleś pracownikiem i jakie masz kwalifikacje.nowy pracodawca może to zweryfikować dzwoniąc do starej firmy.

Ok. Nie dostałem jeszcze takiego slutt attestu. Muszę więc poprosić mojego pracodawcę aby tak owy wystawił. Dzieki za info chłopaki!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Janusz Piasecki
(janusz1970)
Wiking
Hei mi chodziło o attest od poprzedniego pracodawcy z Norwegii . To takie jak swiadectwo pracy w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Hehe. No właśnie bo coś by to było za proste aby było prawdziwe...Ok dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok