Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Rejestracja w UDI? - Norwegia

8 Postów
Monika Moss
(Monika Moss)
Wiking
Cześć, chciałabym się dowiedzieć czy jako osoba poszukująca pracy muszę się rejestrować w UDI? I jakie w tym celu są niezbędne dokumenty? Czy może lepiej jest zarejestrować się dopiero wtedy, kiedy będę mieć umowę o pracę? Może ktoś z Was przechodził przez to ostatnio...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pablo10 Pavlo
(pablo10)
Wiking
musisz sie zalogowac na udi wypelnic formularz i wyznaczyc termin spotkania . bez tego nic nie zalatwisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Monika Moss
(Monika Moss)
Wiking
Dzięki! Przeczytałam u kogoś, że ta osoba rejestrowała się w UDI dopiero, kiedy miała umowę o pracę. Przede wszystkim chodzi mi o to czy jeśli nie mam stałego źródła dochodu tu, w Norwegii, to czy muszę jakoś udokumentować fakt, że mam zapewnione środki do życia. Zastanawiam się jak bardzo w tym całym UDI są czepialscy urzędnicy. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
M K
(Mal555)
Nowicjusz
Możesz się zarejestrować w UDI jako job seeker, masz spotkanie na policji i pół roku na znalezienie pracy. Nie musiałam udokumentować czy mam za co żyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Monika Moss
(Monika Moss)
Wiking
Bardzo dziękuję za info mam nadzieję, że spotkanie na policji wyznaczają na lokalnych posterunkach, a nie tylko tam, gdzie mieści się UDI. Jeszcze raz dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
Monika Moss napisał:
Bardzo dziękuję za info mam nadzieję, że spotkanie na policji wyznaczają na lokalnych posterunkach, a nie tylko tam, gdzie mieści się UDI. Jeszcze raz dziękuję
Spotkanie w UDI jest tylko i wyłącznie w siedzibie tej instytucji, ponieważ UDI to nie policja i nie posiada swoich mniejszych posterunków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok