Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

4 Posty
Grzanka
(Grzanka)
Wiking
To najpierw dostaje sie wyplate a potem wybiera sie karte podatkowa??? no chyba nie... sama jak sie zatrudnialam w dniu podpisania kontraktu musiałam złożyć podanie o kartę. Potem pracodawca pobiera karte. Jesli piecze nad firma sprawuje norweska księgowa to byc moze ona dopełniła się nieprawidłowości odnośnie tej sytuacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ewa P. napisał:
Najgorsze że mąż i ci pracownicy siedzą w tym domu i już pieniądzy nie mają na nic...nic tylko chyba zabić się . Nie mają pieniądzy na powrót do Polski. Siedzą na jakiejs wsi .

Ja bym kupiła mężowi bilet powrotny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
Ewa P. napisał:
Najgorsze że mąż i ci pracownicy siedzą w tym domu i już pieniądzy nie mają na nic...nic tylko chyba zabić się . Nie mają pieniądzy na powrót do Polski. Siedzą na jakiejs wsi .

Ja bym kupiła mężowi bilet powrotny...

Hej, to ma pani POŚLIZG- i to spory, zamiast pisać nietrafne riposty, to proszę najpierw spojrzeć na datę danego postu, przed napisaniem następnej śmieszności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ja Gabriel napisał:
Asikhb napisał:
Ewa P. napisał:
Najgorsze że mąż i ci pracownicy siedzą w tym domu i już pieniądzy nie mają na nic...nic tylko chyba zabić się . Nie mają pieniądzy na powrót do Polski. Siedzą na jakiejs wsi .

Ja bym kupiła mężowi bilet powrotny...



Hej, to ma pani POŚLIZG- i to spory, zamiast pisać nietrafne riposty, to proszę najpierw spojrzeć na datę danego postu, przed napisaniem następnej śmieszności.


Spojrzałam. Nie zamierzałam Pana denerwować. Tym bardziej rozśmieszać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Grzanka
(Grzanka)
Wiking
Mój znajomy pracuje dla p. Sebastiana i znam sytuację z innej strony. Poprosze tez owego znajomego zeby sie wypowiedział. Po pierwsze to mąż tej pani prowadzi firme a nie ona. A z tego co sie orientuje ciagle mieszka w tym samym miejscu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(sara74)
Wiking
Jeśli chodzi o formalności to księgowa się tym zajmowała. A firma zbankrutować w sumie na starcie ponieważ klientów niewypłacalności i nawet nie zapłacił za materiał. Nikt nigdy nie mówił ze nie wypłaci za pracę. Tylko ze za pracę a nie za siedzenie w Norwegii i szantazowanie pracodawcy i naliczanie sobie za bycie tam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(sara74)
Wiking
sara74 napisał:
Jeśli chodzi o formalności to księgowa się tym zajmowała. A firma zbankrutowala w sumie na starcie ponieważ klient niewypłacacil.Nawet nie zapłacił za materiał. Nikt nigdy nie mówił ze nie wypłaci za pracę. Tylko ze za pracę a nie za siedzenie w Norwegii i szantazowanie. pracodawcy i naliczanie sobie za bycie tam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
Grzanka napisał:
Mój znajomy pracuje dla p. Sebastiana i znam sytuację z innej strony. Poprosze tez owego znajomego zeby sie wypowiedział. Po pierwsze to mąż tej pani prowadzi firme a nie ona. A z tego co sie orientuje ciagle mieszka w tym samym miejscu.
Znasz sytuacje z innej strony dlatego zarejestrowales konto 30 minut temu pewnie Pan firemka jednoosobowa sie podszywa ......Sprawa zostal skierowana do arbeidstilsynet - dla informacji jak dostaniecie kare to kase z was sciagna nawet w Polszy, wiec odrazu wyjedzcie do Salwadoru najlepiej !!! oni nie maja żadnych umów międzynarodowych.........


Jak uciekac, to tylko do San Escobar!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Grzanka
(Grzanka)
Wiking
Zalozylam konto zeby moc skomentować. Kieruj sobie co chcesz i gdzie chcesz to nie moja sprawa. Takie pyskowki mnie nie interesuja a pan tomasz moze sie pochwali dlaczego unikał formalności, gdyz ukrywa sie przed policja przez swoje długi, kazdy chce słuchać tylko jednej strony a zobaczymy co wyjdzie w praniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Grzanka
(Grzanka)
Wiking


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok