Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Ja 7 lat temu byłem na bezrobociu wtedy tak było - myślałem ze sie nic nie zmienilo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
Pytanie o dagpenger,,,, jezeli dagpenger wyicza sie z kwoty 555 456 kr. (inntektsgrunnlag) to ile powinno wynosic dagsatts totalt?

Najlepiej to wyliczyc tak jak Nav wylicza czyli bierzesz kwote bazowa 555 456 kr, dzielisz ja na 260 dni robocze w roku, wychodzi 2137 kr, bierzesz z tego 62,4 % i wychodzi 1334 kr co stanowi Twoja dzienna stawke brutto....proste ?

Ależ oczywiście, że proste, przecież to co przytoczyłeś, jest jasno opisane w tym samym linku który powyżej zamieściłem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:

Ależ oczywiście, że proste, przecież to co przytoczyłeś, jest jasno opisane w tym samym linku który powyżej zamieściłem.


Gabrys tylko zeby ten link jeszcze dzialal to by bylo fajnie.....Oops, noe gikk galt

Słuszna uwaga, faktycznie przestała wyświetlać się odpowiednia strona.
Moja wina, ponieważ stronę skopiowałem z mojego prywatnego konta nav.
Stronka działała tak długo jak długo bylem tam zalogowany.
Zaraz postaram się poprawić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
hankamilan
(hankamilan)
Wiking
po co ten jad? to jest forum, inni udzielaja informacji bez zbednych komentarzy. Dzieki za wszystkie odpowiedzi.
Milego dnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
hankamilan
(hankamilan)
Wiking
dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok