Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Brak pracy. - Norwegia

13 Posty
Witam,jesli dostałem umowę o prace na okres próbny (6m-y) z zaznaczeniem czasu pracy 37,5h
tygodniowo, to czy z braku pracy z winy pracodawcy cos mi się należy? czyli ma obowiązek wypłaty mi ninimum zatrudnienia czyli 37,5h tygodniowo? i czy mogę wczesniej zewrwac umowę o prace jesli znalazłem innego pracodawce?mimo okresu wypowiedzenia jest 1miesiąc,
pozrdawiam i proszę o jakieś mądre podpowiedzi.
Grzegorz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
No niewiele mi to pomogło ale dzieki za wpis
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
nn1 nn
(nn1)
Wiking
Umowa obowiazuje obie strony, Ciebie obowiazuje okres wypowiedzenia zawarty w umowie( u mnie np. w okresie probnym 6 mcy to byly dwa tygodnie) a on musi zaplacic za 37,5 godz tygodniowo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Dzieki za info ,czyli rozumiem ze mogę spac spokojnie siedząc w domu bo powinni zapłacić za 37,5h tygodniowo ,czy to ich obowiązek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
nn1 nn
(nn1)
Wiking
Prawie, to problem/obowiazek pracodawcy zapewnic Ci zajecie, oczywiscie powinienes sie codziennie stawic do pracy i zglosic gotowosc jej podjecia a jezeli jej nie ma to jego problem, masz prawo wpisac za kazdy dzien 7,5 godz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok