Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

stawka godzinowa sprzatanie - Norwegia

15 Postów
Martynka1985
(Martynka1985)
Wiking
Witam
Gdzie znajdę wysokość stawek godzinowych za prace.Chodzi mi dokladnie o sprzątanie?czy jest tu jakaś stawka minimalną?Może ktos ma doświadczenie w tej branzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
Martynka1985 napisał:
Witam
Gdzie znajdę wysokość stawek godzinowych za prace.Chodzi mi dokladnie o sprzątanie?czy jest tu jakaś stawka minimalną?Może ktos ma doświadczenie w tej branzy


bylo 169 z groszami ale teraz jezt cos ponad 172 po nowej zmianie. Nie pamietam dokladnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Bogumił M
(Globetrotter)
Wiking
Tu masz link do strony z wynagrodzeniami: www.arbeidstilsynet.no/fakta.html?tid=92449
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
ok 170 koron
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Tomasz Nowak
(Tomek9)
Początkujący
ok 170nok najnizsza na papierze legalna,a jak sie Zatrudnisz bez papierka u Polki jeszcze to stawki od 85 do 110nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(player)
Wiking
''...osoba sprzątająca mająca powyżej 18 lat, która pracowała mniej niż dwa lata w zawodzie, może teraz liczyć na stawkę godzinową 174,20 koron. Natomiast Ci, którzy przepracowali w branży co najmniej 2 lata, dostaną 177,57 koron na godzinę. Im wyższy staż pracy, tym większa stawka: 4 lata doświadczenia w sprzątaniu dają 184,3 korony, a ponad 10 lat – 188,15 koron na godzinę. Wszyscy, którzy mają tzw. fagbrev, czyli świadectwo ze szkoły zawodowej, dostaną dodatkowo, już nie 10, ale 12,5 korony dodatku na godzinę...''
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Albert BWP
(albert21)
Wiking
moja mama bez papierdka miala za godzine placone jakos 150 nok za sprzatanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
maxx44
(maxx44)
Wiking
Jakie są teraz stawki w Norwegii za sprzątanie ? Ja co prawda sprzątam u nas w kraju w szkołach i przedszkolach więc tu stawka jest inna, ale na pewno wiem jedno. Jeśli się sprząta trzeba robić to dokładnie a własnie taka możliwość dają mi profesjonalne środki czystości ze sklepu Pro-formula. Jeśli i wy zajmujecie się sprzątaniem zawodowo, polecam wam sprawdzić ich ofertę ponieważ na prawdę moim zdaniem jest ona warta uwagi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok