Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Gdzie w Norwegii można kupić auto uszukodzone? - Norwegia

3 Posty
Ben11
(Ben11)
Wiking
Jestem zainteresowany zakupem aut uszkodzonych w Norwegii celem importu do Polski. Najchętniej na aukcjach ubezpieczeniowych czy dealerowskich. Czy ktoś wie co się dzieje w Norwegii z pojazdami po wypadku i gdzie można je kupić? Jestem z branży motoryzacyjnej.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Nowicjusz
auta idą pod prasę i ciężko je z prasy wyrwać oczywiście wszędzie pracują ludzie no ale jak wiesz Norwek i Polak to nie ta sama krew i jak auto jest uszkodzone to uszkodzone.
Zajmujesz się branża motoryzacyjną w norwegi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Tomy Nik
(Tomy)
Nowicjusz
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Robert .
(BilXtra)
Stały Bywalec
Nie wypisujcie bzdur. Jest taka strona z uszkodzonym autami. Niestety wstęp mają tylko nieliczne warsztaty, aby się tam zalogować trzeba mieć kody. Kupno odbywa się na zasadzie licytacji. Oglądasz auto na aukcji, jest zrobiony totalny kosztorys naprawy przez rzeczoznawce i składasz swoją cenę. Osobiście kupiłem tam dwa wózki, ale rewelacji nie było bo auta tam są po poważnych wypadkach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ben11
(Ben11)
Wiking
Właśnie o taką zamkniętą licytację mi chodzi. Sprowadzam auto do PL i tu je naprawiam. Czy możesz podać namiary lub nawet zorganizować dla mnie przystąpienie do niej by otrzymać owe kody i w nich uczestniczyć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marcinw2105)
Wiking
pod jaka prase? chlopie na stronie ubespieczalni ida jak zborze tylko po duzej kolizji auta sa tanie a co do napraw to beniu mozesz zapomniec wywoz uszkodzonych aut poza norwegie jest niemozliwy wiec zapomnij o takich interesach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ben11
(Ben11)
Wiking
marcin wróbel. jakieś konkrety? jak to nie można wywozić uszkodzonych aut? ale nawet gdyby, to jestem zainteresowany miejscem gdzie można je kupić na aukcji właśnie ubezpieczeniowej czy coś w tym stylu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok