Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca - Norwegia

1 Post
Roksana1
(Roksana1)
Wiking
Poszukuję pracy. Mam doświadczenie w gastronomii oraz w branży cukierniczej, posiadam książeczkę sanepid, niestety nie posiadam jeszcze numeru personalnego ani zezwolenia z policji ponieważ mój paszport znajduje się jeszcze w Polsce. Posiadam prawo jazdy kat.B, jestem po Technikum Gastronomicznym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
144 Posty

(wpak4)
Stały Bywalec
Z dowodem mozesz wszystko zalatwic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
wpak4 napisał:
Z dowodem mozesz wszystko zalatwic

to załatw dla niej pracę.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
144 Posty

(wpak4)
Stały Bywalec
Krzysiu Ty tu dluzej I wieksze znajomosci chyba ze jednorazowo przy sprzataniu mieszkania bo mam lenia pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
"Z dowodem mozesz wszystko zalatwic "

dlatego ja nie wypisuję tu takich głupot....sorki....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Roksana1 napisał:
Poszukuję pracy. Mam doświadczenie w gastronomii oraz w branży cukierniczej, posiadam książeczkę sanepid, niestety nie posiadam jeszcze numeru personalnego ani zezwolenia z policji ponieważ mój paszport znajduje się jeszcze w Polsce. Posiadam prawo jazdy kat.B, jestem po Technikum Gastronomicznym.

nie masz numeru personalnego bo nie masz zezwolenia z politi... nie masz pozwolenia z politi na pobyt bo nie masz paszportu i jakiejkolwiek umowy o pracę LOL
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok