Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Porod w Norwegii - Norwegia

21 Postów
Agnieszka R
(Agnes123)
Wiking
Witam,mam pytanie,za dwa miesiace bede rodzic w Norwegii,z tego co wyczytalam dziecku nalezec sie bedzie obywatelstwo polskie(z racji tego,ze ja i moj narzeczony jestesmy obywatelstwa polskiego)co dalej paszport do wyrobienia w ambasadzie w Oslo,czy moze ktos potwierdzic ta informacje?ponaddto wie ktos moze ile czeka sie na paszport dla dziecka?pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Janusz rybak)
Wiking
napisał:
Witam,mam pytanie,za dwa miesiace bede rodzic w Norwegii,z tego co wyczytalam dziecku nalezec sie bedzie obywatelstwo polskie(z racji tego,ze ja i moj narzeczony jestesmy obywatelstwa polskiego)co dalej paszport do wyrobienia w ambasadzie w Oslo,czy moze ktos potwierdzic ta informacje?ponaddto wie ktos moze ile czeka sie na paszport dla dziecka?pozdrawiam serdecznie

Pytanie o obywatelstwo rozpatruje w kategoriach zartu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Agnieszka R
(Agnes123)
Wiking
Jak widac nie jestes tutaj od rozpatrywania a od udzielania glupich komentarzy:-P
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Judyta1
(Judyta1)
Wiking
Paszport wyrabia się w Ambasadzie w Oslo, jest ważny rok. Przez ten rok należy wyrobić dziecku numer PESEL w Polsce, aby móc wyrobić kolejny paszport. Na paszport czeka się dwa tygodnie, ale na wizytę w sprawie paszportu trzeba się zapisać przez Internet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Agnieszka R
(Agnes123)
Wiking
dzieki za info,teraz wiem czemu ludzie mowia ,ze tak dlugo czekali na paszport,pewnie na ta wizyte dlugo sie czeka w kolejce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok