Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

altinn - Norwegia

Czytali temat:
halina manka baska krzyś Michał Struzik tomasz maciejski MultiNOR Konsultant Kasia K Stanislaw Lisowski boj fra oszlo Hanna Lenart konto Zablokowane HeartB Janek Jastyniuk Tomasz Krzystof K. (708 niezalogowanych)
4 Posty
Hanna Lenart
(elhanita)
Wiking
Witam,
pytanie odnośnie systemu altinn: rok temu nie mialam dostepu do internetowego skladania zeznan podatkowych i po prostu nie odesłałam pocztą proponowanego zeznania (wszystko się zgadzało). W tym roku pierwszy raz rozliczam się przez altinn i nie wysłałam dokumentu tax return (ma status "not submitted" - czy to oznacza, że nie złozyłam zeznania w ogóle czy po prostu "zaakceptowałam" proponowane? Jesli to oznacza, ze nie złożyłam zeznania, czy jest cos co mogę jeszcze zrobic (odwołanie, wniosek o przedłuzenie, cokolwiek?) aby ten zwrot otrzymac?
Drugie pytanie dotyczy punktu 3.1 w zeznaniu - jakie ono ma znaczenie dla rozliczenia i dlaczego przy pierwszym rozliczeniu mam wartosc "1" a przy tegorocznym podano tu stan konta w banku norweskim na dzien 31-12-2015?
Bede bardzo wdzieczna za jakąkolwiek pomoc, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Nie ma obowiazku odsylania rozliczenia podatkowego,jezeli go akceptujesz. Zwrot nadplaconego podatku otrzymasz w pierwszej turze tj. okolo 26 czrerwca.Jezeli chodzi o drugie pytanie to nie bardzo wiem o co ci chodzi.Ale jezeli masz pieniadze na koncie to bank wysyla do skatteetaten stan konta na 31 grudnia kazdego roku i nie ma to zadnego wplywu na twoje rozliczenie podatkowe. pozdrawiam Stefan
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok