Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
3 Posty
Anna Łopata
(aneczka010691)
Wiking
W takim razie po przeniesieniu zasiłku do Polski kto nam wypłaca te pieniądze Nav czy Urząd Pracy w Polsce??? Dodam że właśnie wróciłam z takiego zasiłku z Polski a pieniążków żadnych nie dostałam. W Polsce mówią że Norwegia wypłaca mi zasiłek a tutaj w Nav powiedzieli że Urząd w Polsce Czy ktoś może się w tym orientuje??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Monika znajoma
(monikams)
Wiking
Hej ,

Ja miałam przeniesiony zasiłek do Polski i wyglądało to tak , iż wysyłałam karty meldunkowe normalnie z Polski , a pieniądze dostawałam z Nav-u na norweskie konto .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
daniel ścisłowski
(daniel120)
Wiking
wystarczy ze pójdziesz do lekarza dostajesz L4, po czym przedstawiasz je w pośredniaku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
daniel ścisłowski
(daniel120)
Wiking
daniel120 napisał:
wystarczy ze pójdziesz do lekarza w polsce dostajesz L4, po czym przedstawiasz je w pośredniaku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Robert Bakunowicz
(RobertBakunowicz)
Wiking
Mamy podobny problem stary przepisał się z norwegi do polski i dzisiaj 28 musi się odznaczyć się "meldenkort" i pisze coś takiego "Vi beklager. Det er ikke kontakt med alle baksystemene, og det kan hende du ikke får opp all tilgjengelig informasjon." coś poszło nie tak czy ktoś może wiedzieć? Proszę o sugestię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Robert Bakunowicz
(RobertBakunowicz)
Wiking
być może że to sobota i system nie działa jednak nie po uprzedniej konsultacji okazuje się że najczęściej w soboty otrzymują konieczność meldowania się na stronie nav.no także spróbuję wejść w system.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Robert Bakunowicz
(RobertBakunowicz)
Wiking
Neste meldekort kan sendes fra 11. juni 2016 Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
napisał:
być może że to sobota i system nie działa jednak nie po uprzedniej konsultacji okazuje się że najczęściej w soboty otrzymują konieczność meldowania się na stronie nav.no także spróbuję wejść w system.
Od wczoraj/piatek godzina 23 do dzisiaj sobota godz 19/ system jest w konserwacji i tyle.
Wypełniać totolotka można i w niedzielę bez konsekwencji.
Znaczy, forsa będzie i tak w Poniedziałek na koncie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
6e6 napisał:
nawet jak wypelnisz w poniedzialek lub wtorek to nastepnego dnia bedzie lub pojutrzeZgadza się oczywiście, że tak jest.
Ja pisząc to co wyżej, miałem na myśli jedynie niedzielę i forsa w poniedziałek na koncie, tak jak w sobotę i forsa w poniedziałek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(onaniow)
Wiking
jaki zorientowany z 8 lat juz ciagnie socjal z Nav
zlodziej i klamca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok