Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca - Norwegia

6 Postów
Tomaszyk
(Tomaszyk)
Wiking
Witam

Chce przyleciec do Norwegii do pracy, wlasnie skonczylem technikum budowlane i z tym dyplomem najbardziej chce celowac pod budowlanke, bo i mam jako takie doswiadczenie i najwiecej pracy chyba jest wlasnie na budowie. Ale generalnie moge pracowac wszedzie. Wysylalem juz CV przez rozne polskie strony, ale poki co dalej zero odpowiedzi.
Co wiecej moge zrobic? Gdzie szukac? Jak szukac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Tomaszyk napisał:
Witam

Chce przyleciec do Norwegii do pracy, wlasnie skonczylem technikum budowlane i z tym dyplomem najbardziej chce celowac pod budowlanke, bo i mam jako takie doswiadczenie i najwiecej pracy chyba jest wlasnie na budowie. Ale generalnie moge pracowac wszedzie. Wysylalem juz CV przez rozne polskie strony, ale poki co dalej zero odpowiedzi.
Co wiecej moge zrobic? Gdzie szukac? Jak szukac?

-------
Wystartuj, nadlec nad Norwegie, zobacz z gory 20 000 bezrobotnych budowlancow, a potem.... odchodz szybko na drugi krag, bo skonczysz jak znany Tupolew, dzieciaku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
176 Postów
Greg Greg
(Greg1979)
Stały Bywalec
A gdzie sie dowiedziales ze najwiecej pracy jest w budowlance?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Greg1979 napisał:
A gdzie sie dowiedziales ze najwiecej pracy jest w budowlance?
---
Szwagier kumpla mowil...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Tomaszyk
(Tomaszyk)
Wiking
Wiem jaka jest sytuacja w norwegii nie musi mnie pan tak uswiadamiac, mam tam dziewczyne, zyjemy na odleglosc, ona tez stara sie po znajomosci mi cos zalatwic ale latwo nie jest. Dlatego tez chce prostych odpowiedzi na moje proste pytania, bez uswiadamiania i bez zlosliwosci bo dobrze znam sytuacje. Chce po prostu wiedziec czy moge zrobic cos wiecej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Tomaszyk
(Tomaszyk)
Wiking
HeartB napisał:
Greg1979 napisał:
A gdzie sie dowiedziales ze najwiecej pracy jest w budowlance?
---
Szwagier kumpla mowil...


Takie odpowiedzi mozecie sobie z gory darowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Szwagier kumpla mowil...



...czyli ...Janka żony brat rodzony...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
nie mozesz jechac do dziewczyny i czegos znalezc na miejscu ? tak by bylo o wiele latwiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Tomaszyk
(Tomaszyk)
Wiking
obibok napisał:
nie mozesz jechac do dziewczyny i czegos znalezc na miejscu ? tak by bylo o wiele latwiej

byloby i to jest juz wyjscie awaryjne. dziewczyna jest na praktykach z navu po praktykach moze dostanie kontrakt ale to dopiero koniec czerwca, za takie pieniadze nie dalaby rady utrzymac nas obu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
i jezeli masz dziewczyne to pewnie chodzi o konkretne miasto niz bardziej cala norwegie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok