Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zwolnienie lekarskie na okresie wypowieedzenia - Norwegia

Czytali temat:
3 Posty

(szarikomari)
Wiking
CZesc, szukam szukam i nie widze czy ktos moze wie

wypowiedzialam wlasnie umowe z pracodawca, jestem na 3-miesiecznym okresie wypowiedzenia. Co w przypadku jesli poszlabym teraz na zwolnienie lekarskie? Moja umowa byla na pelen etat (tzw. fast)

Czy mog byc na tym zwolnieniu dluzej niz czas wypowiedzenia? I powiedzmy zamiast czekac 3 miesiace na zasilek zostac na 100 % platnym zwolnieniu??

Bede wdzieczna za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
czy to jest forum dla Polaków kochających Boga Honor i Ojczyznę
czy speluna dziwek, oszustów, pijaków i obiboków?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(szarikomari)
Wiking
nazywasz mni dziwka oszustemi obibokiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ja się tylko pytam, czy dobrze trafiłem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(szarikomari)
Wiking
wybacz ale jesli sugerujesz takie inwektywy w moim kierunku to pokazuj mi ze nie jest to zdecydowanie forum dla ludzi z kultura osobista.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ja jestem obibok i szukam sobie podobnych
dlatego się spytałem grzecznie na wejściu do tematu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
czy to jest forum dla Polaków kochających Boga Honor i Ojczyznę
czy speluna dziwek, oszustów, pijaków i obiboków?

-------
Real made in PL pokazuje, ze ostatnio to sie nie wyklucza, a wrecz jedno jest fundamentem drugiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
szarikomari napisał:
wybacz ale jesli sugerujesz takie inwektywy w moim kierunku to pokazuj mi ze nie jest to zdecydowanie forum dla ludzi z kultura osobista.
-------
Wg. tej definicji ludz z kultura osobista to indywiduum walace w vikingowe rogi pracodawce norweskiego i system swiadczen spolecznych. Ale jakbys zwinal takiemu zenskiemu ludziowi np. podpaske to bys byl polskim zlodziejem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Quisling
(Quisling)
Wiking
Skandynawskie systemy socjalne są dojone w głównej mierze przez nachodźców spoza Europy. Co zatem jest złego w tym, by dziewczyna z PL też skorzystała? Każdy, kto płaci podatki w NO, przyczynia się wydatnie do osiedlania ludów nieeuropejskich, dlatego paradoksalnie pozyteczniejszy dla NO i Europy ogólnie, jest obywatel, który nie wpłaca do budzetu, lecz z niego czerpie. W ten sposób umniejsza zasoby finansowe, które zdrajcy Europy wykorzystują do etnicznego i kulturowego wykorzenienia Nordyków ze Skandynawii, poprzez osiedlanie obcych.
Zablokowanie konta tej forumowiczki było zatem niezasadne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Quisling napisał:
Skandynawskie systemy socjalne są dojone w głównej mierze przez nachodźców spoza Europy. Co zatem jest złego w tym, by dziewczyna z PL też skorzystała? Każdy, kto płaci podatki w NO, przyczynia się wydatnie do osiedlania ludów nieeuropejskich, dlatego paradoksalnie pozyteczniejszy dla NO i Europy ogólnie, jest obywatel, który nie wpłaca do budzetu, lecz z niego czerpie. W ten sposób umniejsza zasoby finansowe, które zdrajcy Europy wykorzystują do etnicznego i kulturowego wykorzenienia Nordyków ze Skandynawii, poprzez osiedlanie obcych.
Zablokowanie konta tej forumowiczki było zatem niezasadne.

------
Sa dwa rodzaje dojenia Norwegii:
- na arabski turban wspierany przez Norwegie
- na slowianskiego "chama" scigany przez Norwegie.
Korzystanie z nabytych uprawnien przez dowolnie narodowosciowo realnego podatnika jest poza tymi kategoriami. To chyba oczywiste.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok