Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

UDOSTĘPNIANIE DANYCHDO POLSKICH US - Norwegia

5 Postów
acer12
(acer12)
Wiking
MAM PYTANIE , CZY KTOŚ Z WAS SŁYSZAŁ , ŻE OD TEGO ROKU JEST TAKIE PRAWO , ŻE NORWEGIA UDOSTĘPNIA DANE OSOBOWE I INFORMACJE O PRACY ZAROBKACHITP... DO URZĘDÓW SKARBOWYCH W POLSCE ?
CZYLI JEŚLIKTOŚ NIE WYKAZUJE SWOICH WPŁYWÓW W SKARBÓWCE POLSKIEJAMA JAKIEŚ ZOBOWIĄZANIA , WTEDY SKARBÓWKAŚCIĄGA Z WYPŁATY NORWESKIEJ ?
TAK JESTALE ZTEGO CO WIEMWKRAJACH UNI , A JAKJESTW NORWEGII ?
CZY TAK MOŻE TEŻ BYĆ JAK KRAJNIEJEST W UNI ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
A DUŻO MASZ NA SUMIENIU ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
acer12
(acer12)
Wiking
I to jest twoja odpowiedź? To serdeczne dzięki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Proponuje tylko być uczciwym
Wiem że dla Polaka niemożliwe ale próbuj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
acer12 napisał:
MAM PYTANIE , CZY KTOŚ Z WAS SŁYSZAŁ , ŻE OD TEGO ROKU JEST TAKIE PRAWO , ŻE NORWEGIA UDOSTĘPNIA DANE OSOBOWE I INFORMACJE O PRACY ZAROBKACHITP... DO URZĘDÓW SKARBOWYCH W POLSCE ?
CZYLI JEŚLIKTOŚ NIE WYKAZUJE SWOICH WPŁYWÓW W SKARBÓWCE POLSKIEJAMA JAKIEŚ ZOBOWIĄZANIA , WTEDY SKARBÓWKAŚCIĄGA Z WYPŁATY NORWESKIEJ ?
TAK JESTALE ZTEGO CO WIEMWKRAJACH UNI , A JAKJESTW NORWEGII ?
CZY TAK MOŻE TEŻ BYĆ JAK KRAJNIEJEST W UNI ?

Przepływ danych osobowych, pomiędzy instytucjami państwowymi Norwegi i Polski obowiązuje od momentu wejścia Polski w strefę z Schengen.
Inna sprawa to taka, czy polscy urzędnicy potrafią z tego ułatwienia korzystać w poprawny sposób.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Josephvol.2 napisał:
jasta102 napisał:
Proponuje tylko być uczciwym
Wiem że dla Polaka niemożliwe ale próbuj


Powiedział najuczciwszy ten co weeb.tv używa :-D

----------
Faktycznie hooligan. Zamiast www.pierwsza.tv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Josephvol.2 napisał:jasta102 napisał:
Proponuje tylko być uczciwym
Wiem że dla Polaka niemożliwe ale próbuj
Powiedział najuczciwszy ten co weeb.tv używa :-D

Przecież korzystanie z tego kanału jest legalne.
cytat:
"Nowa Lokalizacja: Vienna
20.01.2016
Szanowni Użytkownicy,

Udostępniliśmy nowy serwer wideo dla usługi "Lokalizacja" znajdujący się w stolicy Austrii (Vienna).
Nowa lokalizacja zastępuję dotychczasową Czechy (Zlin).

Przypominamy, iż usługa "Lokalizacja" za opłatą w postaci dni Premium jest skierowana tylko i wyłącznie do Użytkowników, którzy mają stały problem z dostępem do standardowej i preferowanej sieci naszych serwerów. Użytkownicy korzystający z "Lokalizacji" proszeni są o sprawdzanie na bieżąco lub co jakiś czas działania wideo w standardowej lokalizacji, gdyż warunki działania czy szybkości sieci ulegają ciągłym zmianą i poprawą.

Włączenia usług dodatkowych dokonasz samodzielnie w panelu "Moje konto" po zalogowaniu.

Pozdrawiamy,
Zespół WEEB.tv".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Zawsze płaciłem za weeb.tv
Polaku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
Zawsze płaciłem za weeb.tv
Polaku

--------
Jasiu, jak Cie Politi zlapie z marycha to tez im powiesz, ze przeciez zaplaciles Asfaltowi?
Korzystanie z tych wszystkich weebow, ktore lamia kody nadawcy jest oczywistym zlodziejstwem. Przynajmniej w swietle prawa. Durne lex ale lex.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
tastratus
(tastratus)
Wiking
gabriel ale pierdolisz szmato
. Siedzisz tu co najmniej 6 lat, jest samotny, bez pracy, kobiety, domu, przyjaciol.
Tiggerowales na tym forum o robocine, kawalek podlogi do spania a nawet chciales byc zigolo dla pani z mieszkaniem i praca. W kraju masz chlopaka w kryminale/ czy tam poszukiwanego i nic cie tam nie czeka.
Gdyby nie to forum nawet bys nie istnial, wiec po chuj prawisz moraly?
kradniesz cudze nazwiska.
Podszywasz sie pod innych bo jestes zero
W psychologii twoj mechanizm obronny nazywa sie wyparciem( nie mylic z zaparciem)

Szukaj dziadu problemow w sobie a nie w ludziach dookola. Czy nie dziwi cie kurwa, ze pomimo zmiany otoczenia, ludzi, pracy wciaz jestes wypierdalany z kazdej spolecznosci?
Wygladasz andrzeju na klasyczna mende, ktora gdy ma problemy blaga o pomoc ale jak sie troche odkuje to zaraz jezdzi po ludziach. Nie sadze by ci ktos z forum jeszcze pomogl. W mysl starego przyslowia: " Nie pomagaj dziadowi, bo jak dziad sie odbije to cie torba zabije"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok