Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
HeartB napisał:
jasta102 napisał:
Zawsze płaciłem za weeb.tv
Polaku

--------
Jasiu, jak Cie Politi zlapie z marycha to tez im powiesz, ze przeciez zaplaciles Asfaltowi?
Korzystanie z tych wszystkich weebow, ktore lamia kody nadawcy jest oczywistym zlodziejstwem. Przynajmniej w swietle prawa. Durne lex ale lex.

ja nie kupowałem haszu od ciemnego, czy pochwy za węgłem
tylko produkt oferowany na legalnym portalu allegro
jak kupuje wódkę w sklepie to też mam sprawdzać, czy to ma wszystkie legalizacje i nie jest na płynie do spryskiwaczy z Ukrainy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Josephvol.2 napisał:
Gabriel- napisał:
Josephvol.2 napisał:jasta102 napisał:
Proponuje tylko być uczciwym
Wiem że dla Polaka niemożliwe ale próbuj
Powiedział najuczciwszy ten co weeb.tv używa :-D

Przecież korzystanie z tego kanału jest legalne.
cytat:
\\\"Nowa Lokalizacja: Vienna
20.01.2016
Szanowni Użytkownicy,

Udostępniliśmy nowy serwer wideo dla usługi \\\"Lokalizacja\\\" znajdujący się w stolicy Austrii (Vienna).
Nowa lokalizacja zastępuję dotychczasową Czechy (Zlin).

Przypominamy, iż usługa \\\"Lokalizacja\\\" za opłatą w postaci dni Premium jest skierowana tylko i wyłącznie do Użytkowników, którzy mają stały problem z dostępem do standardowej i preferowanej sieci naszych serwerów. Użytkownicy korzystający z \\\"Lokalizacji\\\" proszeni są o sprawdzanie na bieżąco lub co jakiś czas działania wideo w standardowej lokalizacji, gdyż warunki działania czy szybkości sieci ulegają ciągłym zmianą i poprawą.

Włączenia usług dodatkowych dokonasz samodzielnie w panelu \\\"Moje konto\\\" po zalogowaniu.

Pozdrawiamy,
Zespół WEEB.tv\\\".



Gdzie to masz napisane że że jest legalne???

Tu masz tylko gdzie jest serwer. co to ma wspólnego legalnością, oswieć mnie kociarzu?

A gdzie jest napisane iż ten kanał jest nielegalny, możesz wskazać odpowiedni przepis ten problem regulujący?
Jeżeli płacę legalnie przez konto bankowe należność zgodnie z fakturą i otrzymuję potwierdzenie opłaty abonamentowej jako odbiorca, to co mnie jako użytkownika, interesuje na jakiej zasadzie są pobierane programy.
Mam umowę o korzystaniu z tego kanału i nigdzie nic nie pisze o nielegalności lub odbioru na własną odpowiedzialność.
Jeżeli coś jest nie halo, to odpowiedzialność w tym przypadku spada na nadawcę a nie na szarego odbiorcę abonamentowego.
Forumowy szczurze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
gabriel zlodziej kapus i damski bokser
a do tego nieuk i obibok na socjalu

wez wypierdalaj z tego forum nie widziesz ze sie tu nie nadajesz ,najebales ze 20 postow i wszystkie ci usuneli jelopie
jestes tylko zwykla internetowa smata bez wlasnego zycia i prywatnosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Jeszcze raz napiszę, jak kupuję i otrzymuję legalny rachunek lub paragon fiskalny to nie moja sprawa jaki to jest towar lub usługa. W taki sposób to można się przekomażać dosyć długo bez skutku. Mnie ciekawi tylko jedno co tobie przeszkadzają koty i ich atrybuty, że tak nagminnie wtrącasz je do każdego wpusu
Czyżby i one spać tobie nie dawały?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Tak jak napisałem wyżej, denna z tobą wymiana zdań, podajesz przykłady z sufitu by jedynie twoje było na wierzchu. Na dodatek starasz się niewybrednie obrażać, jesteś dokładnie taki sam na tym forum jak cysiek. Chamskie wstawki by tylko zmienić ciężkość problemu i rozmydlić dany temat. Zero konkretów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
kapus gabriel bierze albo kombinuje i to wcale nie jest kradzierz i on nie zlodziej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok