Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

16 Postów
ar2 2ra
(ar2)
Wiking
uisor napisał:
Forma jest dobra. Jedz do Pl na 3 tyg zrób trenera personalnego zrób Cross Fit trenera wróć i rób co lubisz za siano.
Plan dobry tylko personal trenera trzeba miec conajmniej komunikatywny norweski chyba ze ogarnie w te 3 tyg.Poza tym tych trenerow jest jak psow w kazdej silce i tylko laza i kurze wycieraja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
Bardzo dobra propozycja ale w tym wypadku bardziej musze szkolic moj norweski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
luki luk
(uisor)
Wiking
Myślę że początkowo z ang da rade jeżeli oczywiście tylko mówi bo nie wspomina o tym.

Fakt trenerów może być jak psów ale jeżeli daje rade to będzie miał klientów.

Fakt jest jeden samo nie przyjdzie.

Ale wypowiedź typu że nikt go nie zatrudni dlatego że brzucha browarem nie trenuje na kanapie a.robi coś ze sobą jest zdrowo zryta.

Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
Widze ze sa normalni ludzie jeszcze dzieki bardzo Łukasz Ryś ,ale jesli o angielski chodzi niestety musze napisac ze nie znam wcale go..kilka slow tylko i to na tyle..mialem do wyboru albo angielski albo norweski i wybralem norweski dlatego ze chcialbym tutaj na dluzszy czas zostac i pomyslalem ze jak mam plany zeby tutaj na troszke zostac to lepiej zebym norweski umial
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
ar2 2ra
(ar2)
Wiking
uisor napisał:
Myślę że początkowo z ang da rade jeżeli oczywiście tylko mówi bo nie wspomina o tym.

Fakt trenerów może być jak psów ale jeżeli daje rade to będzie miał klientów.

Fakt jest jeden samo nie przyjdzie.

Ale wypowiedź typu że nikt go nie zatrudni dlatego że brzucha browarem nie trenuje na kanapie a.robi coś ze sobą jest zdrowo zryta.

Powodzenia

Nie napisalem ze nikt go nie zatrudni i tez zycze powodzenia.Mam kolege norwega ktory byl PT i opowiadal o tej pracy ,wczesniej bylo mniej silowni mniej trenerow i dalo sie z tego wyzyc teraz jestego az za duzo i bardzo ciezko utrzymac sie z samego trenowania innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
Dlatego tez nie bede juz odpowiadac na glupie komentarze bo nie mam 5ciu lat zeby sie z jakims cwaniakiem przegadywac,widocznie braklo mu gorzoly albo jabola niewiem nie wnikam w to i pisze jeden z drugim glupie komentarze .daje reke uciac ze w realu juz tacy madrzy by nie byli hehe alle mniejsza z tym szkoda brudzic mojego posta takimi kozakami a ci ktorzy madrze odpisuja dziekuje bardzo za wyrozumialosc i pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
luki luk
(uisor)
Wiking
Ar2 nie o Ciebie mi chodziło tylko o gościa który go po wyglądzie ocenił na dresa itp.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Tiger1991 napisał:
Czlowieku co ty mi tu piszesz masz zamiar tak pierdolic glupio to nie pisz wcale bo tylko mnie wkurwiasz taka gadka ,to bylo zapytanie do normalnych ludzi nie to takich jak ty i wielu innych cwaniakow ktorzy tylko potrafia wpisywac glupio komentarze

Dlatego tez nie bede juz odpowiadac na glupie komentarze bo nie mam 5ciu lat zeby sie z jakims cwaniakiem przegadywac,widocznie braklo mu gorzoly albo jabola niewiem nie wnikam w to i pisze jeden z drugim glupie komentarze .daje reke uciac ze w realu juz tacy madrzy by nie byli hehe alle mniejsza z tym szkoda brudzic mojego posta takimi kozakami a ci ktorzy madrze odpisuja dziekuje bardzo za wyrozumialosc i pomoc


Zaczal nienajgorzej,,po tzw.prośbie,,
Faktycznie nie napisal,że jest kulturalny,czyli nie sklamal..
A jak skończył,wszyscy widzieli...
I pomóż takiemu..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Hey....sandokan - jesteś kulturalny, inteligentny, pomocny rozsądnie.....więc nic tu po Tobie. To miejsce nie dla takich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Cortez1 napisał:
Hey....sandokan - jesteś kulturalny, inteligentny, pomocny rozsądnie.....więc nic tu po Tobie. To miejsce nie dla takich.


Faktycznie czas sie wylogować.
A moze zaczekam to ktos mnie jeszcze zdąży obrazić..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok