Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Martin, mój szwagier anihiluje już w granicach stanu w 3 D. A Ty mówisz o 6 D...hm...w biurach to możliwe, bo te wyjazdy integracyjne z Norkami....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
700 no tak...choć wczoraj widziałem Polaka, walil robotę na 2 !!! lopaty. Pytam go ile bierze? 970 nok/ godz !!! Idiota. Bo powinien chyba z 1100 brać, no bo lewą gorzej mu szło,ale zawsze.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
NN ma ostre 6D. To mialem na mysli. Watek umiera a szkoda bo przecież tyle do powiedzenia zostalo. Szkoda, bo chlopak zginie w tej biurowej dzungli chlopak zginie bez naszej pomocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
dzapardo napisał:
Witam,


czy orientuje się ktoś w zakresie możliwości podjęcia pracy w administracji? Jakie są możliwości znalezienia pracy w takim kierunku i jakie są wymagania? Czy trzeba robić jakieś dodatkowe kursy w norwegi?

Kolego za wysoko mierzysz, jeżeli nie potrafisz sam sobie odpowiedzieć na te pytania.
Było śmiesznie, ale juz wystarczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
jasta 102 napisał:
dzapardo napisał:
Witam,


czy orientuje się ktoś w zakresie możliwości podjęcia pracy w administracji? Jakie są możliwości znalezienia pracy w takim kierunku i jakie są wymagania? Czy trzeba robić jakieś dodatkowe kursy w norwegi?

Kolego za wysoko mierzysz, jeżeli nie potrafisz sam sobie odpowiedzieć na te pytania.
Było śmiesznie, ale juz wystarczy.

------
Ej Jasta ! Fuck off!! Co Ty za moderatora robisz? Nie te buty prowincjonalny fascynacie kibli. My z Martinem rozwinelismy wątek i my będziemy decydować o jego końcu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
KING napisał:
NN ma ostre 6D. To mialem na mysli. Watek umiera a szkoda bo przecież tyle do powiedzenia zostalo. Szkoda, bo chlopak zginie w tej biurowej dzungli chlopak zginie bez naszej pomocy.
------
Martin - I,ve had a dream...że jednak jakoś sobie poradzi.Pewnie zacznie od kopania, kopiowanie z czasem....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Rozmowa rekrutacyjna:
Chwileczke..
Tak?...
A przyjmie mnie Pan do pracy?
No..nie wiem..
To zlaz Pan...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
jasta 102 napisał:
dzapardo napisał:
Witam,


czy orientuje się ktoś w zakresie możliwości podjęcia pracy w administracji? Jakie są możliwości znalezienia pracy w takim kierunku i jakie są wymagania? Czy trzeba robić jakieś dodatkowe kursy w norwegi?

Kolego za wysoko mierzysz, jeżeli nie potrafisz sam sobie odpowiedzieć na te pytania.
Było śmiesznie, ale juz wystarczy.

------
Ej Jasta ! Fuck off!! Co Ty za moderatora robisz? Nie te buty prowincjonalny fascynacie kibli. My z Martinem rozwinelismy wątek i my będziemy decydować o jego końcu.

Wlasnie brak moderatora sprawia ze mamy taki a nie inny poziom tego forum.
Nie badz dziecko. Ile jeszcze bedziesz pastwil sie nad nim? Teraz juz kopiesz lezacego. Nie stac Cie na wieksze wyzwanie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
jasta 102 napisał:
HeartB napisał:
jasta 102 napisał:
dzapardo napisał:
Witam,


czy orientuje się ktoś w zakresie możliwości podjęcia pracy w administracji? Jakie są możliwości znalezienia pracy w takim kierunku i jakie są wymagania? Czy trzeba robić jakieś dodatkowe kursy w norwegi?

Kolego za wysoko mierzysz, jeżeli nie potrafisz sam sobie odpowiedzieć na te pytania.
Było śmiesznie, ale juz wystarczy.

------
Ej Jasta ! Fuck off!! Co Ty za moderatora robisz? Nie te buty prowincjonalny fascynacie kibli. My z Martinem rozwinelismy wątek i my będziemy decydować o jego końcu.

Wlasnie brak moderatora sprawia ze mamy taki a nie inny poziom tego forum.
Nie badz dziecko. Ile jeszcze bedziesz pastwil sie nad nim? Teraz juz kopiesz lezacego. Nie stac Cie na wieksze wyzwanie?

----------
Doskonale wiesz,że mnie stać. Znamy się już bardzo długo. Nie kopie lezacego- cieszę się,że rośnie grono inteligentnych,fajnych jajcarzy. Twój świat to doopa i cyc. Mój - nieco więcej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
jasta 102 napisał:
HeartB napisał:
jasta 102 napisał:
dzapardo napisał:
Witam,


czy orientuje się ktoś w zakresie możliwości podjęcia pracy w administracji? Jakie są możliwości znalezienia pracy w takim kierunku i jakie są wymagania? Czy trzeba robić jakieś dodatkowe kursy w norwegi?

Kolego za wysoko mierzysz, jeżeli nie potrafisz sam sobie odpowiedzieć na te pytania.
Było śmiesznie, ale juz wystarczy.

------
Ej Jasta ! Fuck off!! Co Ty za moderatora robisz? Nie te buty prowincjonalny fascynacie kibli. My z Martinem rozwinelismy wątek i my będziemy decydować o jego końcu.

Wlasnie brak moderatora sprawia ze mamy taki a nie inny poziom tego forum.
Nie badz dziecko. Ile jeszcze bedziesz pastwil sie nad nim? Teraz juz kopiesz lezacego. Nie stac Cie na wieksze wyzwanie?

----------
Doskonale wiesz,że mnie stać. Znamy się już bardzo długo. Nie kopie lezacego- cieszę się,że rośnie grono inteligentnych,fajnych jajcarzy. Twój świat to doopa i cyc. Mój - nieco więcej.

Wiem i dlatego mnie dziwi ze jeszcze piszesz w tym temacie. W zyciu mam inne priorytety niz dooopa i cyc. Nie znasz mojego imienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok