Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Ingve napisał:
A to!!! co to kurva!!!! jest
to twój wyuczony angielski????,tos ty z lasow polskich,,,wroc do szkoły ..
............what the fuck ..........


Baranino to byl zart slowny...
If you know what i mean?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
Ingve napisał:
no dopsze,tylko,ze to prawda stara jak polska emigracja,wiem,ze to trwa nadal,ze nadal funkcjonuje w Europie polak co to przeczytal cos w internecie,cos o własnym ego,cos o umyśle ludzkim,ze to wlasnie on jest tym wybrancem,i ze to on ma kierowac ludzmi,(to,ze edukacje zakonczyl na poziomie szkoły podstawowej czy sredniej ale prowadzonej przez ludzi z lasow) to inna rzecz...wiem,ze 100 000 jest już w Norwegii tego typu polakow i co?? co dalej??Czy polak 3 kategorii jest lepszy od Norwega?,a czy ma być lepszy?,nie , ten polak ma tylko pracować.
jak można powiedzieć o polskim nauczycielu "człowiek z lasu" jeżeli przeciętny norweg nie potrafi liczyć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

()
Stały Bywalec
Ingve napisał:
jasta 102 napisał:
Ingve napisał:
no dopsze,tylko,ze to prawda stara jak polska emigracja,wiem,ze to trwa nadal,ze nadal funkcjonuje w Europie polak co to przeczytal cos w internecie,cos o własnym ego,cos o umyśle ludzkim,ze to wlasnie on jest tym wybrancem,i ze to on ma kierowac ludzmi,(to,ze edukacje zakonczyl na poziomie szkoły podstawowej czy sredniej ale prowadzonej przez ludzi z lasow) to inna rzecz...wiem,ze 100 000 jest już w Norwegii tego typu polakow i co?? co dalej??Czy polak 3 kategorii jest lepszy od Norwega?,a czy ma być lepszy?,nie , ten polak ma tylko pracować.
jak można powiedzieć o polskim nauczycielu \\\"człowiek z lasu\\\" jeżeli przeciętny norweg nie potrafi liczyć?

Janek,oziom nauczania w tym królestwie, wiemy ze jest daleko za ....ale jest tez pewna strefa,pewien obszar,moze o nim nie wiesz,moze nie slyszales,a sa tam wlasnie rdzenni Norwegowie,a pracują oni tu w Norwegii za razem,gdzie standard pracy jest o 100 lat na przod jak ten w Polsce,w polaczeniu z wiedza,....zainteresuj się np. tworem o nazwie \"Aker solutjons\"???to tylko jedna z wielu w no,Orlen w pl to jedna setna wartości ,gdybys zechciał tam zostać pracownikiem jako inżynier,to musialbyc zyc jeszcze 200 lat ,bo po 100 latach dopiero zrozumialbys na czym polega praca w tego typu firmie,systemie,a następne 100 potrzebowalbys by się wyuczyć na nowo nowych prawd których nigdy nie znales ,bo w Polsce ich nie bylo

proszę chociaż w skrócie opowiedz mi o nim. standard pracy w norwegi?
grecy też taki mieli np, premia za punktualne przyjście do pracy
i wiele wiele innych
jak to się skończyło kiedy turystyka padła?
tak samo norwegia sie skończy kiedy skończy się ropa.
a opowiedz jeszcze jak norwegowie zarabiali na życie zbierając truskawki w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok