Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

depozyt w netcom - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Karol Pitek Agata Dymna Piotr Wdaka Claus Ljuu Ewa Adam hei!sandokan Josephvol.2 smith pck Toska1 gacek1 (878 niezalogowanych)
5 Postów
Claus Ljuu
(facir)
Wiking
Witam Netcom zażądał depozytu za telefon brany na firmę, w wysokości 5000 nok, w zasadzie nie mam nic przeciwko, tylko jeśli ktoś wie to bardzo mnie interesuje , jak ten depozyt oraz w jakim terminie będzie mi zwrócony, czas trwania umowy na 1 rok. Czy może netcom będzie odliczał mi regularnie od faktury za telefon, czy może zwrócą po jakimś określonym czasie?
z góry dziękuję za pomoc
pozdroall
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
facir napisał:
Witam Netcom zażądał depozytu za telefon brany na firmę, w wysokości 5000 nok, w zasadzie nie mam nic przeciwko, tylko jeśli ktoś wie to bardzo mnie interesuje , jak ten depozyt oraz w jakim terminie będzie mi zwrócony, czas trwania umowy na 1 rok. Czy może netcom będzie odliczał mi regularnie od faktury za telefon, czy może zwrócą po jakimś określonym czasie?
z góry dziękuję za pomoc
pozdroall
Jaki masz problem w tym, by przeczytać na spokojnie regulamin zakupu telefonu na firmę u tego dostawcy usług?
Przecież tam jest dokładnie wyłożone, kogo i dlaczego, obowiązuje kaucja jak i forma zwrotu zabezpieczenia.
Przecież każde indywidualne zakupy tego rodzaju usług, są zawsze inne dla każdej transakcji.
Wejdź na ich stronę i poczytaj o warunkach, prawach i obowiązkach, konkretnego produktu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
pck
(pck)
Początkujący
Remigrant napisał:
facir napisał:
Witam Netcom zażądał depozytu za telefon brany na firmę, w wysokości 5000 nok, w zasadzie nie mam nic przeciwko, tylko jeśli ktoś wie to bardzo mnie interesuje , jak ten depozyt oraz w jakim terminie będzie mi zwrócony, czas trwania umowy na 1 rok. Czy może netcom będzie odliczał mi regularnie od faktury za telefon, czy może zwrócą po jakimś określonym czasie?
z góry dziękuję za pomoc
pozdroall
Jaki masz problem w tym, by przeczytać na spokojnie regulamin zakupu telefonu na firmę u tego dostawcy usług?
Przecież tam jest dokładnie wyłożone, kogo i dlaczego, obowiązuje kaucja jak i forma zwrotu zabezpieczenia.
Przecież każde indywidualne zakupy tego rodzaju usług, są zawsze inne dla każdej transakcji.
Wejdź na ich stronę i poczytaj o warunkach, prawach i obowiązkach, konkretnego produktu.


gabriel konfidencie nic ci nie da kablowanie i usuwanie postow wszyscy wiedza zes kurwa i zlodziej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Claus Ljuu
(facir)
Wiking
A ja dalej nic nie wiem, ale cóż trzeba samemu się dowiedzieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
złota myśl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
facir napisał:
A ja dalej nic nie wiem, ale cóż trzeba samemu się dowiedziećWeź i przestań pisać bzdury, przecież jasno napisałem co masz zrobić i dlaczego.
Chcesz wziąć telefon z abonamentem na firmę, a nie potrafisz zalogować się na stronę operatora i na spokojnie przeczytać co i dlaczego?
To czego ty oczekujesz, że ktoś z nas zrobi to za ciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
pck
(pck)
Początkujący
Remigrant napisał:
facir napisał:
A ja dalej nic nie wiem, ale cóż trzeba samemu się dowiedziećWeź i przestań pisać bzdury, przecież jasno napisałem co masz zrobić i dlaczego.
Chcesz wziąć telefon z abonamentem na firmę, a nie potrafisz zalogować się na stronę operatora i na spokojnie przeczytać co i dlaczego?
To czego ty oczekujesz, że ktoś z nas zrobi to za ciebie.

wez spierdalaj nierobie scierwo i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
pck napisał:
Remigrant napisał:
facir napisał:
A ja dalej nic nie wiem, ale cóż trzeba samemu się dowiedziećWeź i przestań pisać bzdury, przecież jasno napisałem co masz zrobić i dlaczego.
Chcesz wziąć telefon z abonamentem na firmę, a nie potrafisz zalogować się na stronę operatora i na spokojnie przeczytać co i dlaczego?
To czego ty oczekujesz, że ktoś z nas zrobi to za ciebie.

wez spierdalaj nierobie scierwo i damski bokser

Zalatw to jak facet z jajami i przestan zasmiecac publiczne forum. Moze dzieci to czytaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
zgadzam się
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Claus Ljuu
(facir)
Wiking
ludzie co wam odbiło z tymi obelgami, i dlaczego w mim poście?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok