Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Wacek1 napisał:
Kase trzymam na zime i na norweski( wlasnie zaczynam).
(...)
Widze, ze tu niktogo nie obchodzi doswiadczenie( w pracy u norwega) Wszyscy pytaja o papiery.
(...)
Pracuje wiec gdzie sie da, ucze sie jezyka, zjadam swoje zapasy, w zimie egzamin( moze zrobie jeszcze mistrza, bo podobno tak mozna w osrodku doskonalenia zawodowego) Wtedy zaatakuje na nowo.
(...)
Na wiosne bede juz malarzem

no to ja Ci kolego nawet dam plusa, lajka, oklaska czy jak to sie tu nazywa... wlasnie za to co napisales.....
powodzenia zycze bo widze ze pokorny jestes i pojetny (pomimo bledow mlodosci wybierajac szkole srednia: podstawowke dla doroslych).... jestes tu krotko i wiesz o co chodzi w tym kraju!!!!! jesli sam do tego nie doszedles a powiedzieli Ci te osoby ktore pozwolily Ci na nocleg to podziekuj im.... ode mnie tez.. jeden normalny wiecej.... glowa do gory!!!!! nie pochwalam pracy na czarno ale i tak zycze Ci powodzenia....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...wacek

zuch chlopak!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Wacek1 napisał:
Z jezykim norweskim kiepsko
Na to jest RECEPTA podobnie jak na brak "papierow",
czy doswiadczenia zawodowego.

Wynika z przypadku opisanego, ze zanim zacznie ktos ODKLADAC,
stosujac "sposoby" opisane przez kolege
musi poswiecic od 3 do 5 lat!

Lepiej moim zdaniem "NA KREDYT"
kupic sobie "SZYBKI START",
bez rodziny, znajomych, protekcji czy jak tam zwal.


Ale tutaj jest PRZESZKODA,
nie mozna byc "golodupcem" lub "pasztetowa"!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
luko1
(luko1)
Wiking
maciek zadzwoń mam robote nie jestem żadnym pierdolonym pośrednikiem dam Tobie nr do kolesia który da Tobie pracę bezpośrednio bez że
adnego pośrednika ale musisz gadać po angielsku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
luko1
(luko1)
Wiking
sory nr tel . 91253757
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów

(Dziadogrzyb)
Nowicjusz
luko1 napisał:
maciek zadzwoń mam robote nie jestem żadnym pierdolonym pośrednikiem dam Tobie nr do kolesia który da Tobie pracę bezpośrednio bez że
adnego pośrednika ale musisz gadać po angielsku.
Pomijając twój zapłon i bezwzględną forumową spostrzegawczość, /TEMAT Z PRZED TRZECH LAT/ oraz ogładę językową, to faktycznie podasz telefon kolesia, z kolei on też poda nr następnego kolesia, a tamten kto wie może też będzie zajęty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów

(Dziadogrzyb)
Nowicjusz
Josephvol.2 napisał:
Dziadogrzyb napisał:
luko1 napisał:
maciek zadzwoń mam robote nie jestem żadnym pierdolonym pośrednikiem dam Tobie nr do kolesia który da Tobie pracę bezpośrednio bez że
adnego pośrednika ale musisz gadać po angielsku.
Pomijając twój zapłon i bezwzględną forumową spostrzegawczość, /TEMAT Z PRZED TRZECH LAT/ oraz ogładę językową, to faktycznie podasz telefon kolesia, z kolei on też poda nr następnego kolesia, a tamten kto wie może też będzie zajęty.


Ty tu Gabrys nie pitol takich bajek bo gdyby nie tekst o angielskim już dawno byś dzwonił...
Następny znudzony oraz nawiedzony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów

(Dziadogrzyb)
Nowicjusz
Josephvol.2 napisał:
Dziadogrzyb napisał:
Josephvol.2 napisał:
Dziadogrzyb napisał:
luko1 napisał:
maciek zadzwoń mam robote nie jestem żadnym pierdolonym pośrednikiem dam Tobie nr do kolesia który da Tobie pracę bezpośrednio bez że
adnego pośrednika ale musisz gadać po angielsku.
Pomijając twój zapłon i bezwzględną forumową spostrzegawczość, /TEMAT Z PRZED TRZECH LAT/ oraz ogładę językową, to faktycznie podasz telefon kolesia, z kolei on też poda nr następnego kolesia, a tamten kto wie może też będzie zajęty.

Ty tu Gabrys nie pitol takich bajek bo gdyby nie tekst o angielskim już dawno byś dzwonił...
Następny znudzony oraz nawiedzony.

No tak za wysoko cie oceniłem, wolisz logiczny i konkretny socjal.
Za to ty myślisz i piszesz nielogicznie. Ja nie mam co szukać już w Norwegi z prostej przyczyny.
Mam zabrane prawo jazdy na terenie Norwegi, oraz odsiedziałem bezwzględne 11 dni w więzieniu, dla przestępców drogowych. Dlatego też żaden legalny pracodawca z tej przyczyny, nie zatrudni już mnie do legalnej pracy. Natomiast na dziko nie będę pracować ponieważ to porównywalna kasa z tą jaką mam tu w Polsce legalnie i z ubezpieczeniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
bcv
(bcv)
Wiking
Dziadogrzyb napisał:
Josephvol.2 napisał:
Dziadogrzyb napisał:
Josephvol.2 napisał:
Dziadogrzyb napisał:
luko1 napisał:
maciek zadzwoń mam robote nie jestem żadnym pierdolonym pośrednikiem dam Tobie nr do kolesia który da Tobie pracę bezpośrednio bez że
adnego pośrednika ale musisz gadać po angielsku.
Pomijając twój zapłon i bezwzględną forumową spostrzegawczość, /TEMAT Z PRZED TRZECH LAT/ oraz ogładę językową, to faktycznie podasz telefon kolesia, z kolei on też poda nr następnego kolesia, a tamten kto wie może też będzie zajęty.

Ty tu Gabrys nie pitol takich bajek bo gdyby nie tekst o angielskim już dawno byś dzwonił...
Następny znudzony oraz nawiedzony.

No tak za wysoko cie oceniłem, wolisz logiczny i konkretny socjal.
Za to ty myślisz i piszesz nielogicznie. Ja nie mam co szukać już w Norwegi z prostej przyczyny.
Mam zabrane prawo jazdy na terenie Norwegi, oraz odsiedziałem bezwzględne 11 dni w więzieniu, dla przestępców drogowych. Dlatego też żaden legalny pracodawca z tej przyczyny, nie zatrudni już mnie do legalnej pracy. Natomiast na dziko nie będę pracować ponieważ to porównywalna kasa z tą jaką mam tu w Polsce legalnie i z ubezpieczeniem.


co ty gabriel scierwo pierdolisz moze jeszcze razem z zona pracujesz w tyj Polscie

pasozyt i zlodziej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok