Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca w Bergen - Norwegia

6 Postów
Adrian Sarna
(Karan)
Wiking
Witajcie drodzy rodacy.Powodem dla którego tu jestem jest wyrażenie opinii na temat który napisałem.Mianowicie ostatnio szperając po internecie zauważyłem ogłoszenie o pracę w Bergen w fabryce przy pakowaniu perfum o ile się nie mylę.W ogłoszeniu napisano iż zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie.I teraz moje pytanie dotyczą właśnie tego zakwaterowania.Czy jest to jakieś pewne zakwaterowanie i czy płaciłbym depozyt za przepracowany miesiąc czy dajmy na to poleciałbym do NO i musiałbym zapłacić na początek ze swoich pieniędzy i czy 40000 NOK starczyłoby na pierwszy miesiąc?

Piszę w czasie przyszłym gdyż nie jestem po żadnej rozmowie rekrutacji itd.

Co o tym sądzicie ?

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Karan napisał:
Witajcie drodzy rodacy.Powodem dla którego tu jestem jest wyrażenie opinii na temat który napisałem.Mianowicie ostatnio szperając po internecie zauważyłem ogłoszenie o pracę w Bergen w fabryce przy pakowaniu perfum o ile się nie mylę.W ogłoszeniu napisano iż zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie.I teraz moje pytanie dotyczą właśnie tego zakwaterowania.Czy jest to jakieś pewne zakwaterowanie i czy płaciłbym depozyt za przepracowany miesiąc czy dajmy na to poleciałbym do NO i musiałbym zapłacić na początek ze swoich pieniędzy i czy 40000 NOK starczyłoby na pierwszy miesiąc?

Piszę w czasie przyszłym gdyż nie jestem po żadnej rozmowie rekrutacji itd.

Co o tym sądzicie ?

Pozdrawiam.

-------
Wplac lepiej 100 000 nok depozytu za pierwszy miesiąc. Będziesz lepiej traktowany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrian Sarna
(Karan)
Wiking
HeartB nie chodzi o to byś mnie zniszczył w pierwszym poście tylko o wyrażenie opinii czy źle myślę. Nigdy tam nie byłem nie wiem jak to wszystko funkcjonuje więc jeśli napisałem coś głupiego to sorry.Tak wnioskując źle myślę ale może ktoś inny jeszcze wyrazi swoją opinię
Piszę tak jak było napisane w ogłoszeniu.Może tam kłamią z tym co napisali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Karan napisał:
HeartB nie chodzi o to byś mnie zniszczył w pierwszym poście tylko o wyrażenie opinii czy źle myślę. Nigdy tam nie byłem nie wiem jak to wszystko funkcjonuje więc jeśli napisałem coś głupiego to sorry.Tak wnioskując źle myślę ale może ktoś inny jeszcze wyrazi swoją opinię
Piszę tak jak było napisane w ogłoszeniu.Może tam kłamią z tym co napisali.

-----
Chłopie pomysl - 40 000 nok??? depozytu ?! Produkcja perfum....w Bergen?? To smierdzi na 1200 km. Olej to.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrian Sarna
(Karan)
Wiking
Ale 40000 NOK mi chodzi o moją kwotę na początek a nie depozyt.tylko na start.A praca dokładniej chodzi o pakowanie nie produkcję.Może ja źle napisałem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrian Sarna
(Karan)
Wiking
To mój pierwszy temat więc nie zmyslaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrian Sarna
(Karan)
Wiking
Czekam na opinie właśnie twojego typu.pewnie to Polak który wrzuca takie ogłoszenia. Dzięki za info ziomek powodzenia tobie w lepszym życiu niż tu e tym gownie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrian Sarna
(Karan)
Wiking
Za 4 zł cie zatrudnię posprzątasz.mi podwórko pasi ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok