Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

podatek - Norwegia

3 Posty
mistrz28
(mistrz28)
Wiking
czy wie ktos ....o zabranych pieniadzach przez panstwo norweski jak je odebrac ....nie wiem czy zrozumiecie mnie dosłownie chodzi o to czy jak oddam Norwegi swoj Fødselsnummer i podpisze papiery ze juz nigdy nie wroce do NOrwegii oddadza mi 80%pieniedzy zaznaczam ze przepracowałem tam 5 lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
mistrz28 napisał:
czy wie ktos ....o zabranych pieniadzach przez panstwo norweski jak je odebrac ....nie wiem czy zrozumiecie mnie dosłownie chodzi o to czy jak oddam Norwegi swoj Fødselsnummer i podpisze papiery ze juz nigdy nie wroce do NOrwegii oddadza mi 80%pieniedzy zaznaczam ze przepracowałem tam 5 lat

Na Boga, dlaczego maja Ci oddac tylko 80%?
Ja na twoim miejscu zarzadal bym zwrotu co najmniej 98,73% i zagrozil ze jak nie, to... no nie wiem... moze wypowiem Norwegii wojne? Rune na nia stalowymi zastepami wojska??? Pewnie by sie przestraszyli i oddali...

Przy okazji zastanawia mnie moja sytuacja, dokladnie odwrotna. Otoz ja nie zamierzam wracac do Polski, a przez ponad cwierc wieku placilem tam podatki i ZUS!!! No to chyba mi oddadza, no nie???


A tak ogolnie, jakby Jasta oglaszal kolejny konkurs, tym razem na najzabawniejsze pytanie forumowicza, to zapytanie kolegi "Mistrza28" uwazam za zaiste mistrzowskie i zglaszam kandydature.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
mistrz28
(mistrz28)
Wiking
kurde jak myslisz ze to jest nieprawda to masz pecha jak masz kogos znajomego w komunnie to wez i sie zaptaj czy tak nie jest i wtedy pogadamy i ci pułka opadnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
mistrz28 napisał:
czy wie ktos ....o zabranych pieniadzach przez panstwo norweski jak je odebrac ....nie wiem czy zrozumiecie mnie dosłownie chodzi o to czy jak oddam Norwegi swoj Fødselsnummer i podpisze papiery ze juz nigdy nie wroce do NOrwegii oddadza mi 80%pieniedzy zaznaczam ze przepracowałem tam 5 lat

Jezeli jestes w potrzebie materialnej to nie oddawaj panstwu swojego fnr ( panstwo ma ich duzo na stanie ), ale sprzedaj go z nawiazka.
A nuz zarobisz 100% pieniedzy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
mistrz28 napisał:
kurde jak myslisz ze to jest nieprawda to masz pecha jak masz kogos znajomego w komunnie to wez i sie zaptaj czy tak nie jest i wtedy pogadamy i ci pułka opadnie


Wiesz,ciekawy temat wrzuciles.
Jestesmy lub za kilka lat bedziemy milionerami
Jak upadniemy na dno, wystarczy oddac Fnummer lub PESEL
Slyszalem o przypadkach(Polak powiedzial Polakow czytaj glupi glupszemu),kiedy Polacy skladali wnioski o pomoc socjalna nawet bez Dnummer ,zaraz po ,,przekroczeniu,, granicy .
Ps. a czemuz to chcesz oddac dosyc cenny Fnummer(moze to nie paszport argentynski, ale niezgorszy)?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Facet ma oczywiscie racje z tym zwrotem Fn za pieniadze.Warunek jest jednak jeden : Fn nie moze byc uzywany i musi byc oryginalnie zapakowany - tak jak go otrzymales. Zadne tulejki nie moga wskazywac na uzycie,a zakretki zaslepione tak jak w oryginale.
Norweskie przepisy dopuszczaja zwrot personal number po regeneracji,ale wtedy zwrot wynosi tylko 48,7% i to w bonach towarowych. Mozna tez zwrocic pół personal number,ale wtedy zwrot juz jest naprawde symboliczny.
Musisz przekalkulowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Cortez1 napisał:
Facet ma oczywiscie racje z tym zwrotem Fn za pieniadze.Warunek jest jednak jeden : Fn nie moze byc uzywany i musi byc oryginalnie zapakowany - tak jak go otrzymales. Zadne tulejki nie moga wskazywac na uzycie,a zakretki zaslepione tak jak w oryginale.
Norweskie przepisy dopuszczaja zwrot personal number po regeneracji,ale wtedy zwrot wynosi tylko 48,7% i to w bonach towarowych. Mozna tez zwrocic pół personal number,ale wtedy zwrot juz jest naprawde symboliczny.
Musisz przekalkulowac.




Z Fnummer jest jak z bielizną
tylko co zakupioną.
Niby nieużywana,ze wszystkimi etykietami
a zwrócić jej nie możesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok