Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Chorobowe - Norwegia

6 Postów

(ddaarreekk37)
Wiking
Witam, mam pytanie czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa przeniesienia leczenia do PL.
Obecnie jestem na zwolnieniu w Norwegii, jako osoba która ma stały adres w PL mam prawo wyboru kraju leczenia. Czy ktoś wie jak załatwić wszystkie formalności z tym związane, jak długo czeka się na decyzje z NAV itd. Posiadam w PL E106 tak że mogę się leczyć. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Zalatw leczenie w Pernambuco,przynajmniej bedzie cieplej, bo pieniędzy i tak nie zobaczysz. Masz NAV za idiotow?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(ddaarreekk37)
Wiking
Kolego, takich debili jak TY to trzeba zgłaszać adminowi do blokowania, zabierasz głos w poście, a pojęcia o na temat prawa Norweskiego nie masz, do Brazylii to TY powinieneś się wybrać, siądź pod REMĄ to może uzbierasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
ddaarreekk37 napisał:
Kolego, takich debili jak TY to trzeba zgłaszać adminowi do blokowania, zabierasz głos w poście, a pojęcia o na temat prawa Norweskiego nie masz, do Brazylii to TY powinieneś się wybrać, siądź pod REMĄ to może uzbierasz.

Podobniez pod Kiwi lepiej sie zarabia - pod Rema zbyt duza konkurencja.
W sprawie leczenia to byc moze zapytac sie trzeba u zrodla, np w NAV?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok