Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zasiłek opiekuńczy - Norwegia

Czytali temat:
5 Postów
Julita Wróblewska
(JulitaWroblewska)
Wiking
Witam wszystkich mam pytanie odnośnie zasiłku opiekuńczego czy mąż może się starać o zasiłek opiekuńczy dla dziecka jeśli dziecko jest w Polsce a mąż tam pracuje legalnie bo kolejny artykuł jest ze niby może a w navie muwia ze niemoze bo dziecko powinno być w Norwegii dziękuję za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
JulitaWroblewska napisał:
Witam wszystkich mam pytanie odnośnie zasiłku opiekuńczego czy mąż może się starać o zasiłek opiekuńczy dla dziecka jeśli dziecko jest w Polsce a mąż tam pracuje legalnie bo kolejny artykuł jest ze niby może a w navie muwia ze niemoze bo dziecko powinno być w Norwegii dziękuję za odpowiedź
Ja mam dysortografie (tak przyznaje sie bez bicia), ale nawet mnie rusza jak ktos pisze muwia.

W Polsce nie mieszkam te 20+++ lat. Niech mnie ktos oswieci - czy szkolnictwo w Polsce naprawde siadlo tak tragicznie, ze ludzie pisza ktury, muwic, pomuc. Czy tez jest to zwykla prowokacja i ludzie udaja tylko glupich?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
246 Postów

(DariuszWysocki)
Stały Bywalec
to sie nazywa dysgrafia nie dysortografia ,,raczej ja tez popelniam bledy ,,ale na mila bozie ktury ,,zygac ,,,huj itd zawsze mnie ruszy ,,to ci ludzie glosuja w wyborach ,,,nosz k.....mac dobrze ze sa krzyzyki ,,ps.czy kzyzyki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
JulitaWroblewska napisał:
Witam wszystkich mam pytanie odnośnie zasiłku opiekuńczego czy mąż może się starać o zasiłek opiekuńczy dla dziecka jeśli dziecko jest w Polsce a mąż tam pracuje legalnie bo kolejny artykuł jest ze niby może a w navie muwia ze niemoze bo dziecko powinno być w Norwegii dziękuję za odpowiedźJeśli Twój mąż odprowadza składki na ubezpieczenie społeczne w Norwegii i jest zameldowany z dzieckiem (mającym między 13 a 23 miesiące) pod wspólnym adresem w Polsce, istnieje możliwość starania się o zasiłek opiekuńczy na dziecko. Więcej warunków do otrzymania zasiłku opiekuńczego znajdziesz tutaj: www.multinor.no/zasilek-na-dzieci/zasilek-opiekunczy.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok