Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wywóż z Norwegii auta zarejestrowanego w Polsce - Norwegia

1 Post
Cneaz
(Cneaz)
Wiking
Witam, do Norwegii przyjechałem autem zarejestrowanym w Polsce w maju 2014 roku. Pracę podjąłem miesiąc później. Od lipca 2015 roku zatrudniony jestem na stałym kontrakcie. Aktualnie jeżdżę autem zarejestrowanym w Norwegii lecz popełniłem błąd i nie wywiozłem tego na polskiej rejestracji. Z tego co wiem w Norwegii przysługuje rok pozwolenia jazdy na innej rejestracji niż norweska liczony od momentu wjazdu do kraju.
Orientujecie się czy istnieje możliwość zgłoszenia i legalnego wywozu na kołach auta (z polską rejestracją) z Norwegii? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam, Paweł.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Cneaz napisał:
Witam, do Norwegii przyjechałem autem zarejestrowanym w Polsce w maju 2014 roku. Pracę podjąłem miesiąc później. Od lipca 2015 roku zatrudniony jestem na stałym kontrakcie. Aktualnie jeżdżę autem zarejestrowanym w Norwegii lecz popełniłem błąd i nie wywiozłem tego na polskiej rejestracji. Z tego co wiem w Norwegii przysługuje rok pozwolenia jazdy na innej rejestracji niż norweska liczony od momentu wjazdu do kraju.
Orientujecie się czy istnieje możliwość zgłoszenia i legalnego wywozu na kołach auta (z polską rejestracją) z Norwegii? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam, Paweł.

-------
Nie wyglupiaj się:
- bilet na prom
- vognkort na auto na norweskich
...i jazda.Tylko wyjątkowy norweski cwok moglby kwestionowac zamiar wywozu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Cneaz napisał:
Witam, do Norwegii przyjechałem autem zarejestrowanym w Polsce w maju 2014 roku. Pracę podjąłem miesiąc później. Od lipca 2015 roku zatrudniony jestem na stałym kontrakcie. Aktualnie jeżdżę autem zarejestrowanym w Norwegii lecz popełniłem błąd i nie wywiozłem tego na polskiej rejestracji. Z tego co wiem w Norwegii przysługuje rok pozwolenia jazdy na innej rejestracji niż norweska liczony od momentu wjazdu do kraju.
Orientujecie się czy istnieje możliwość zgłoszenia i legalnego wywozu na kołach auta (z polską rejestracją) z Norwegii? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam, Paweł.


Jesli Ci zalezy zeby odbylo sie to bez ewentualnych niespodziankek, to zglos sie do urzedu celnego. Dostaniesz zgodze na wyjazd autem z Norwegii (jesli Ty masz je prowadzic) i spokojnie opuscisz krolestwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
daj ogloszenie ze szukasz kierowcy na wyjazd do Polski na swieta napewno duzo jedzie ludzi co nie przepracowali roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Bogush IVECO
(Bogush)
Wiking
jaki to samochod masz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Bogush napisał:
jaki to samochod masz?
------
Srebny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Bogush IVECO
(Bogush)
Wiking
to git bo mam zlota lawete
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok